Atpakaļ

Tiešsaistes pasākumā iepazīstinās ar LU studiju programmu “Epidemioloģija un medicīniskā statistika”

Lai iepazīstinātu jauno studētgribētājus ar Latvijas Universitātes (LU) Medicīnas fakultātes studiju programmu “Epidemioloģija un medicīniskā statistika”, 20.februārī tiešsaistē norisināsies saruna ar programmas pārstāvjiem, informēja LU Studiju attīstības un pārvaldības pilnveides programmas komunikācijas vadītāja Kitija Balcare.

LU Medicīnas fakultātē ir izveidota Baltijā unikāla akadēmiskā maģistra studiju programma “Epidemioloģija un medicīniskā statistika”, kura piedzīvojusi jau pirmo izlaidumu.

Tiešsaistes saruna notiks pirmdien, 20.februārī, plkst.18 platformā “Zoom”. Sarunā piedalīsies studiju programmas direktore LU Medicīnas fakultātes asociētā profesore Liliāna Civjāne un studiju programmas absolvente pacientu biedrības “Parsirdi.lv” vadītāja Inese Mauriņa.

Lai reģistrētos dalībai tiešsaistes pasākumā un saņemtu tiešsaistes pasākuma pieslēgšanās saiti, ikviens interesents ir aicināts pieteikties līdz 19.februārim.

Studijām programmā iespējams pieteikties, ja ir bakalaura grāds vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība veselības aprūpē, medicīnā, zobārstniecībā, farmācijā, psiholoģijā, socioloģijā, dabaszinātnēs, vides zinātnēs, pārtikas zinātnēs, vai citā pielīdzināmā augstākā izglītībā.

Programma izstrādāta, lai Latvijas un Baltijas veselības sistēmai nodrošinātu augsti kvalificētus epidemioloģijas un medicīniskās statistikas speciālistus, kas pārzina epidemioloģisko pētījumu metodoloģiju, spēj veikt sarežģītu datu analīzi un interpretēt to rezultātus, balstoties uz jaunākajām starptautiskajām atziņām un atbilstoši starptautisko organizāciju pieprasītajiem standartiem.

Studiju programmu absolvējušie iegūst maģistra grādu veselības zinātnēs.

Jauno studentu uzņemšana studiju programmā norisināsies 2023.gada jūlijā. Plašāka informācija par pieteikšanos studijām atrodama mājaslapā “gribustudet.lv”.