Rolands, Rolanda, Ronalds, Erlends, Lūkass
Iesūti

Balinskis vienreiz met pa vārtiem “Panthers” zaudējumā “Senators”

Latvijas aizsargs Uvis Balinskis ceturtdien vienreiz meta pa vārtiem Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā, kurā viņa pārstāvētā Floridas “Panthers” komanda piedzīvoja zaudējumu.

“Panthers” viesos ar rezultātu 1:3 (0:2, 1:0, 0:1) piekāpās Otavas “Senators” komandai.
Balinskis spēlēja 18 minūtes un 20 sekundes, no kurām divas minūtes un 31 sekundi laukumā bija vairākumā, bet 46 sekundes – mazākumā. Latviešu aizsargs vienreiz meta pa vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu un statistikā atzīmējās ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Rezultātu spēles sestajā minūtē vairākuma atklāja mājinieku uzbrucējs Tims Šticle, bet 11.minūtē Šeins Pinto panāca 2:0. Otrā perioda izskaņā Gustavs Forsligs viesiem vienus vārtus atguva, tomēr 70 sekundes pirms pamatlaika beigām Šticle izcēlās otrreiz, ripu raidīdams tukšos “Panthers” vārtos.

Mājinieku vārtsargs Līnuss Ullmarks, kurš pirms sezonas klubu papildināja no Bostonas “Bruins” vienības, savā debijas spēlē “Senators” rindās atvairīja 30 no 31 metiena un tika atzīts par mača labāko spēlētāju.

Pretējos vārtos Sergejs Bobrovskis atvairīja 28 no 30 metieniem.

Nākamo maču pagājušās sezonas čempionvienība “Panthers” aizvadīs sestdien, kad viesos tiksies ar Bufalo “Sabres” komandu.

Kopvērtējumā “Panthers” ar diviem punktiem divās spēlēs ieņem sesto vietu Austrumu konferencē.