Atpakaļ

Par mums

Mums visiem ir svarīgi just piederību – zināt, no kurienes nākam, kur mūs gaida un kas ir mūsu sabiedrotie. Mēs – kurzemnieki – tāpat kā ikviens latvietis, ārkārtīgi lepojamies ar sevi un savu izcelsmi. Lepojamies ar tautiskajām tradīcijām, kultūru, aromātiskajiem priežu mežiem un neatlaidību. Tieši neatlaidībai pateicoties, mēs vienmēr pamanāmies paust savu viedokli un esam apņēmības pilni rast atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem. Šis ir jauns, neatkarīgs ziņu portālu, kā mērķis ir atgādināt kurzemniekiem, kur ir mūsu saknes, kā arī lai vienotos kopīgās diskusijās par mums svarīgākajām tēmām.

Vēlme runāt un būt sadzirdētiem – tāda ir www.kuramo.lv būtība.

Līdztekus viedokļu rakstiem, podkāstiem un jaunumiem, vietējiem iedzīvotājiem ir iespēja sekot līdzi arī aktuālajiem notikumiem Kurzemes reģionā. Ikvienam organizatoram, neatkarīgi no pasākuma formāta, vietnē www.kuramo.lv ir piedāvāta iespēja pievienot informāciju kopīgam reģiona notikumu kalendāram. Attiecīgi iedzīvotājiem vienuviet apskatei ir pieejami visi tuvākajā apkārtnē notiekošie pasākumi. Organizatoriem, savukārt, ir iespēja sasniegt plašāku mērķauditoriju un veicināt organizētā pasākuma apmeklētību.

Lai palīdzētu iedzīvotājiem rast atbildes uz svarīgiem jautājumiem, aicinām kurzemniekus sadarboties rakstot mums uz epastu info@kuramo.lv Ikkatrs var būt ziņas autors, aktualizējot paša novērotu problēmu vai ierosinot ziņai kādu konkrētu tematu. Esam atvērti komunikācijai ar iedzīvotājiem, lai radītu maksimāli pieejamu un daudzpusīgu informāciju par Kurzemē aktuālo.