Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Iesūti

Podkāsti

Filtrs
Mēs esam Talsi | 29.12.21, 10:10
Pilsēta nav pilsēta bez tās cilvēkiem. Šeit publicējam podkāsta sarunas ar interesantām personībām.
Pīpētavas sarunas | 29.12.21, 09:47
Saruna par šā brīža karstāko intrigu - kā un kam tiks sadalītas š.g. Spēlmaņu Nakts balvas? Jo pagaidām zināmas ir vien 12 Latvijas teātru izvirzītās izrādes un žūrijas solījums izsniegt vēl kādu negaidīto balvu ārpus nominēto izrāžu kārtas. Ielūkojamies teātru web lapās, izgāžamies tehnoloģiju priekšā, izsakām nepamatotus minējumus un pamatotus aizrādījumus, atbildām uz pāris tiešraides skatītāju jautājumiem un turpinām gaidīt 23.novembrī, lai 19:00 tiešraidē uzzinātu, kas tad īsti būs ar 2020./2021.g. teātru sezonas Spēlmaņu Nakts balvām. Kam Spēlmaņu nakts balvu šogad dotu Tu?
Par drošību! | 29.12.21, 09:16
Šajā epizodē sarunājamies par drošības aktualitātēm ar TET CISO un Drošības profesionāļu asociācijas biedru Uldi Lībieti. Sarunas temati: Telefonkrāpniecība un cīņa ar to IT drošības speciālistu trūkums un izaicinājums tos izaudzināt Sabiedrības digitālās prasmes Droša iepirkšanās svētkos
Atkodē IT | 22.12.21, 13:28
Jaunākajā podkāsta “Atkodē IT” epizodē “Digitālo inovāciju parka” vadītāja, programmētāja un tehnoloģiju entuziaste Agate Ambulte kopā ar Latvijas pirmā vienradža “Printful” mārketinga vadītāju Raiti Puriņu runās par to, kas tad īsti ir labs mārketings, kā līdz ar uzņēmumu iespējams profesionāli augt un pilnveidoties arī pašam un ko Raitis iesaka tiem, kuri vēl tikai domā par to, vai mārketinga profesija ir domāta viņiem, kā arī daudzko citu.
Kādā sakarā?! | 22.12.21, 13:17
Podkāsts tiem, kas komunicē, izdomā, piedomā un apdomā. Šoreiz par dāvanām - sarunā ar Ziemassvētku vecīti un aktieri Kasparu Pūci.
Uzņēmējspēja | 29.11.21, 14:46
LIAA biznesa inkubatoru podkāsts ''UZŅĒMĒJSPĒJA'' ir par drosmīgiem un mērķtiecīgiem cilvēkiem, kuri ir spējuši sevi attīstīt uzņēmējdarbībā. SIA ROCKETGRIP līdzīpašnieks REINIS ŅIKUĻCEVS