Rolands, Rolanda, Ronalds, Erlends, Lūkass
Iesūti

Merzļikins atvaira 23 metienus “Blue Jackets” zaudējumā “Wild” hokejistiem

Latvijas vārtsargs Elvis Merzļikins ceturtdien atvairīja 23 pretinieka metienus Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, kurā viņa Kolumbusas “Blue Jackets” komanda piedzīvoja zaudējumu.

“Blue Jackets” sezonas pirmajā spēlē viesos ar rezultātu 2:3 (0:1, 1:1, 1:1) zaudēja Minesotas “Wild” komandai.

Merzļikins tika galā ar 23 no 26 pretinieku metieniem, atvairot 88,5% raidījumu.

Spēles 18.minūtē Merzļikinu pārspēja Mets Boldijs, bet otrā perioda sākumā Kents Džonsons panāca izlīdzinājumu. Spēles 37.minūtē Jūels Ēriksons Eks atjaunoja mājinieku pārsvaru, bet 50.minūtē Matss Cukarello vairākumā izvirzīja vadībā “Wild” ar 3:1. Boldijs asistēja arī abos partneru gūtajos vārtos.

Vienus vārtus viesiem nepilnas trīs minūtes līdz pamatlaika beigām vairākumā atguva Zeks Verenskis, tomēr izglābties no zaudējuma “Blue Jackets” nespēja, pat nomainot Merzļikinu pret sesto laukuma spēlētāju.

“Wild” vārtsargs Filips Gustafsons tvēra 31 no 33 ripām.

Nākamo maču “Blue Jackets” aizvadīs sestdien, kad viesos spēlēs ar Kolorādo “Avalanche” hokejistiem.