Atpakaļ

Latvijā radīta unikāla pretnovecošanās kosmētika – “Biostar”

SIA “IA Biostar” skaistumkopšanas uzņēmums ar tās vadītāju un produktu idejas autori Inetu Lastovku priekšgalā ir radījis augu izcelsmes bioloģiski aktīvu vielu kompleksu, kas ar jonoforēzes palīdzību tiek ievadīts sejas un kakla ādas dziļākajos slāņos, kas ļauj efektīvāk aizkavēt ādas novecošanos. 

Ineta ir ieguvusi izglītību medicīnas nozarē, un produkts tika izstrādāts kopā ar “Stenders” ķīmiķiem, tādēļ viņa ir cerību pilna, ka zinātniski izstrādātā skaistumkopšanas kosmētika un metode gūs atzinību gan Latvijā, gan ārpus tās.

Iepazīstiniet ar Jūsu vadīto “Biostar”  – kādi ir uzņēmuma darbības virzieni?

Mūsu uzņēmuma darbības virzieni ir pašu izstrādāto ādas atjaunošanas un pretnovecošanas kosmētikas komplektu tirdzniecība un izplatīšana Latvijā un arī ārzemēs. Kā arī nākotnē, savu kosmētikas salonu izveidošana Latvijā, kuros tiktu pielietotas mūsu izveidotās kosmētikas aparātu tehnoloģijas .

Apsveicami, ka Latvijā pavisam nesen ir jūsu radīta, unikāla pretnovecošanās kosmētika, ar kuru plānots iepazīstināt arī pasaules tirgu. Kāds bija ceļš uz tā izstrādi?

Ar projektu ,,BIO-STAR’’ mēs sākām nodarboties apmēram pirms 5 gadiem. Cilvēka ādas novecošanās problēmas rodas ādas dziļākajos slāņos , bet visbiežāk, tās pamanāmas ir tikai ādas virsējā slānī. Lietojot dažādus kosmētikas produktus – krēmus, serumus un citus kosmētiskos līdzekļus, kuri tiek uzklāti uz ādas, tiek veikta ādas stāvokļa uzlabošana tikai ādas virsējam redzamajam slānim, tādējādi atjaunojot tikai līdz 10% no nepieciešamā atjaunojamā ādas apjoma. Diemžēl, tas ir tikai daļējs un neliels ādas atjaunošanas process, jo pati problēma jau slēpjas dziļākajos ādas slāņos, tāpēc mūsu ādas kopšanas komplektā ir īpašas elektroniskās ierīces, ar kuru palīdzību mūsu ādas atjaunošanas serumi tiek ievadīti ādas dziļākajos slāņos tur, kur šī problēma ir radusies. Ideja nāk no pagājušā gadsimta medicīnas procedūru kabineta apmeklējumiem, kur, lai ievadītu zāles dziļāk ķermeņa sāpošajās vietās, tas tika darīts ar dažādu frekvenču maiņstrāvu palīdzību caur krāsainā metāla plāksnītēm. Tās piestiprināja pie sāpošās ķermeņa daļas un starp tām ievietoja marlīti, piesūcinātu ar medikamentu. Ideja ir līdzīga, tikai tehnoloģijas, produkti un citi līdzekļi  atbilst mūsdienu prasībām.

Šis aktīvo vielu komplekss ar jonoforēzes palīdzību tiek ievadīts sejas un kakla ādas dziļākajos slāņos, tātad šī ir salona procedūra? Vai šis pakalpojums būs pieejams Latvijas skaistumkopšanas salonos?

Mēs esam gatavi sadarboties ar kosmētikas saloniem un jau šodien darām to. Ar mūsu produktu komplektiem jau strādā 11 meistari Latvijas skaistumkopšanas salonos. Kā arī, iegādājoties mūsu izstrādāto kosmētikas komplektu, klients var veikt ādas atjaunošanas procedūras arī mājas apstākļos, tam vēlamā laikā un vietā.

Esat arī starptautiski orientēts skaistumkopšanas uzņēmums. Kādi ir Jūsu trumpji, lai izietu pasaules līmeņa konkurencē?

Šobrīd, acīmredzot, šī ir diezgan specifiska biznesa nozare un pagaidām konkurence ir neliela. Mēs laikam, būsim ,,trāpījuši’ pašā sākuma stadijā un tas šobrīd varētu būt mūsu trumpis, bet nekas jau nestāv uz vietas. Arī mēs augam un attīstāmies. 2022.gada nogalē veiksmīgi piedalījāmies izstādē Milānā, kur pārstāvējām bio produktu un medicīnas tehnoloģiju jomu, nodibinot un attīstot sadarbību ar Itālijas skaistumkopšanas speciālistiem un aptieku tīkliem.

Cik nozīmīgi Jums ir ražot tieši bioloģisku kosmētiku? Vai Jums, kā nozares novatorei ir kādi īpaši ieteikumi sievietēm ikdienas ādas kopšanā?

Pēc mūsu domām, bioloģiski aktīvajos produktos parasti slēpjas divas lietas – dabas dziedinošais spēks un zinātnes gudrība. Savienojot šīs divas lietas, mūsu mērķis ir radīt un attīstīt produktus, ar kuru palīdzību mūsu klienti var uzturēt savu veselību un dzīves kvalitāti visaugstākajā līmenī. Ieteikums – mīļās dāmas, pirms iegādājaties kādu skaistumkopšanas produktu, palasiet, pastudējiet un izprotiet, vai tieši šis būs tas produkts, kas sniegs Jums vēlamo efektu!