Airētājiem medaļas Latvijas junioru un U-23 čempionātā

No 29. līdz 31. jūlijam Limbažos notika Latvijas čempionāts smaiļošanā un kanoe airēšanā junioriem un U-23 vecuma sportistiem. Čempionātā veiksmīgi startēja sporta skolas “Spars” airētāji.

Daniels Siders kļuva par pieckārtēju Latvijas junioru čempionu, izcīnot uzvaras kanoe vieniniekos 1000 m, 500 m un 200 m distancēs, kā arī kopā ar Daniilu Suhanovu, Aleksandru Romanovu un Danielu Zamueli kanoe četriniekos 500 m un 200 m distancēs. Viņam arī divas otrās vietas, kopā ar Daniilu Suhanovu, kano divnieku 500 m un 200 m distancēs.

Gustavam Tīrmanim bronzas medaļas smaiļošanas vieniniekā 1000 m distancē un kopā ar Alekseju Masaiti smaiļošanas divnieku 500 m distancē. Abi kopā ar Limbažu NSS sportistiem Mārci Tomsonu un Edgaru Bitmani, izcīnīja trešo vietu arī smaiļošanas četrinieku 200 m distancē.

Šajās sacensībās notika atlase uz Pasaules čempionātu junioriem & U-23, kas notiks š.g. 1. – 4. septembrī Ungārijā, Segedā. Daniels Siders, Latvijas izlases sastāvā, startēs kanoe vieninieku 1000 m un 5000 m distancēs.

Gustavs Tīrmanis izcīnīja tiesības piedalīties “Olympic Hopes” sacensībās smaiļošanā un kanoe airēšanā, kuras notiks š.g. 8. – 11. septembrī Slovākijas pilsētā Bratislavā. Sacensībās startēs dalībnieki vecumā no 15 līdz 17 gadiem un to var uzskatīt par neoficiālo pasaules čempionātu jauniešu vecuma airētājiem.