Aizvadītas Liepājas meistarsacīkstes tenisā U12 vecuma grupai

No 16. līdz 18. septembrim LOC Tenisa hallē norisinājās tenisa sacensības “Liepājas meistarsacensības by Ferax” U12 vecuma grupai. Zēnu konkurencē uzvarēja liepājnieks Damirs Livanskis, bet meiteņu konkurencē 2. vietu izcīnīja liepājniece Jeļizaveta Rižkova.

Sacensībās kopumā piedalījās 20 tenisisti un tenisistes. Liepājas Tenisa sporta skolu pārstāvēja Damirs Livanskis, Jeļizaveta Rižkova, Madara Jaunzeme, Emīlija Brūdere, Dārta Kirša, Ance Skripka un Anete Giertmane.

Zēnu konkurencē triumfēja liepājnieks Damirs Livanskis, kurš pārliecinoši pārspēja visus savus pretiniekus. 2. vietā ierindojās Alberts Carevs (Tennis Pro Academy), bet 3. vietā ierindojās Miks Osmanis (Tennis Pro Academy).

Meiteņu konkurencē par sacensību uzvarētāju kļuva ar 1. numuru izsētā Melitina Kotlyarova (ACB Tenisa klubs), 2. vietā ierindojās liepājniece Jeļizaveta Rižkova, bet goda pjedestālu 3. vietā noslēdza Isabella Dinulovic (Tennis Pro Academy).