Atpakaļ

“Auda” atsauc CAS iesniegto apelāciju par tehnisko zaudējumu

Pēc iesaistīto pušu vienošanās “Auda” klubs Sporta arbitrāžas tiesā (CAS) atsaucis apelāciju par Latvijas Futbola federācijas (LFF) Apelāciju komitejas (AK) piespriesto tehnisko zaudējumu, informē LFF.

“Audai” zaudētie trīs punkti virslīgas sezonas griezumā neko neizšķir – ķekavnieki tāpat sezonu noslēgtu piektajā vietā, turklāt uzvara Latvijas kausa finālā deva ceļazīmi uz nākamās sezonas UEFA Konferences līgas kvalifikāciju.

Savukārt priekšpēdējā pozīcijā esošā “Metta”, saglabājot iegūto uzvaru 3:0, ir divus punktus priekšā pastarītei Salaspils “Super Nova”. “Metta” futbolistiem, lai neizkristu no virslīgas un piedalītos pārspēlēs, sestdienas savstarpējā mačā pietiks ar neizšķirtu.

“Auda” 27.jūnija mačā ar 2:0 uzvarēja “Metta” vienību, vēlāk saņēma tehnisko zaudējumu 0:3 par nepilnīgi aizpildītu protokolu.

LFF Disciplinārlietu komiteja (DK) jūlijā daļēji apmierināja “Metta” protestu par šo spēli, “Audai” piemērojot vien naudas sodu.

Savukārt AK, izskatot “Metta” apelācijas sūdzību par DK šī gada 14.jūlija lēmumu, 8.septembrī lēma par tehniskā zaudējuma piešķiršanu “Auda” komandai ar rezultātu 0:3 abu vienību savstarpējā “Optibet” virslīgas čempionāta 27.jūnija spēlē.

“Auda” nolēma vērsties CAS, bet tagad atsaukusi savu apelāciju, tādējādi lieta šajā jautājumā ir izbeigta un pieņemtais lēmums paliek spēkā.