Atpakaļ

Basketbola klubs “Liepāja” noslēdz ilgtermiņa sadarbību ar uzbrucēju Bajāru

Uzbrucējs Henriks Bajārs noslēdzis ilgtermiņa līgumu ar Latvijas basketbola komandu “Liepāja”, informē klubs.

Iepriekšējā sezonā Bajārs Latvijas – Igaunijas Basketbola līgā (LIBL) “Liepājas” kluba rindās laukumā devās vienā spēlē, tur pavadot nepilnas divas minūtes, kuru laikā trāpīja vienīgo tālmetienu.

“Izvēlējos “Liepāju”, jo šeit ir laba attīstības sistēma. Ir liels gods trenēties pie tāda trenera kā Arturs Visockis-Rubenis,” saka basketbolists.

“Vēlējos trenēties un arī turpināt mācīties, tāpēc uzsāku studijas Liepājas Universitātē. Liepājas basketbola sistēma ir pretimnākoša, lai sabalansētu treniņus un mācības. Patīkama ir atmosfēra treniņos, komandas biedri ir vienmēr atbalstoši un pamācoši,” par savu izvēli saka Bajārs.

“Bajārs pie mums būs jau otro sezonu. Viņš ir viens no tiem, kurš basketbola spēlēšanu apvieno ar studijām “Liepājas Universitātē”, un par to mums ir liels prieks. Vēlamies, lai tādu jauniešu mums komandā būtu aizvien vairāk. Ticam, ka Bajārs šajos gados spēs gan iegūt augstāko izglītību, gan attīstīties kā basketbolists,” saka komandas treneris Visockis-Rubenis.

Jau ziņots, ka trešdien tika informēts, ka saspēles vadītājs Renārs Birkāns arī nākamajā sezonā pārstāvēs “Liepāju”.

Liepājnieki iepriekšējā sezonā LIBL ieņēma 12.vietu, bet LBL izslēgšanas turnīrā ceturtdaļfinālā ar 0-3 tika atzīts “Ogres” pārākums. Nākamajai sezonai spēkā ir līgumi arī ar Frederiku Meinartu, Juri Vītolu, Kārli Šiliņu un Kārli Žundu.