Atpakaļ

“Liepāja”/LSSS basketbolistes Baltijas līgā piedzīvo neveiksmi

“Liepāja”/LSSS trešdien Viļņā Baltijas Sieviešu basketbola līgas (BSBL) spēlē piedzīvoja neveiksmi.

Liepājnieces izbraukumā ar rezultātu 50:90 (17:22, 11:22, 10:20, 12:26) piekāpās Viļņas “Kibirkštis” vienībai.

Starp viešņām rezultatīvākā 12 gūtajiem punktiem bija Raivita Koreņika, bet vēl deviņus un astoņus punktus pievienoja attiecīgi Daniela Grigorjeva un Paula Kļeščova.

Mājinieču rindās Ģintare Petronīte izcēlās ar 22 punktiem un 11 atlēkušajām bumbām un Ģintare Mažionīte guva vēl 14 punktus.

“Liepāja”/LSSS ar desmit uzvarām un tikpat neveiksmēm turnīra tabulā atrodas piektajā vietā, kamēr “Kibirkštis” ar 17 panākumiem un divām neveiksmēm ieņem līderpozīciju.

Lietuvu turnīrā pārstāv Viļņas “Kibirkštis”, Klaipēdas “Neptūnas”, Kauņas “Aistes-LSMU”, Šauļu “Vilmeras” un Klaipēdas “LCC Starptautiskā universitāte”, no Latvijas komandām sacenšas “Rīgas Stradiņa universitāte” (RSU), “Liepāja”/LSSS, “Daugavpils Universitāte” (DU), “Rīga Juniores”/LU un “TTT Rīga”, bet Igauniju turnīrā pārstāv “Audentes” un “TalTech”.

12 komandas līdz marta vidum aizvada divu apļu turnīru. Pirmās vietas ieguvējas kvalificēsies finālčetrinieka turnīram, bet turpmāko septiņu vietas ieguvējas divu spēļu sērijās cīnīsies par trim vietām “Final 4”.