Liepājā notiek LBL izslēgšanas turnīra pirmās kārtas otrās spēles

Šodien Liepājā un Rīgā norisināsies “Pafbet” Latvijas Basketbola līgas (LBL) izslēgšanas turnīra ceturtdaļfināla sērijas otrās spēles.

Vispirms plkst.14 “Liepāja” Liepājas Olimpiskajā centrā uzņems “Ogri”. Abas šodienas spēles tiešraidē varēs vērot kanālā TV4.

Sērijas pirmajā spēlē ceturtdien “Ogre” mājās uzvarēja ar 82:65 un sērijā līdz trīs uzvarām panāca 1-0. Ogrēnieši un liepājnieki cīnās par tiesībām pusfinālā tikties ar “Ventspili”.

Trešdien komandas atgriezīsies Ogrē. Ja būs nepieciešama ceturtā spēle, tā notiks ceturtdien Liepājā, bet piektā mača norise plānota pēc nedēļas Ogrē.

Latvijas – Igaunijas Basketbola līgas (LIBL) pamatturnīrā abas vienības, tiekoties aci pret aci, uzvarēja savā laukumā, liepājnieki ar 94:83 un ogrēnieši ar 90:76.

Apvienotajā čempionātā “Ogre” uzvarēja 11 no 13 pēdējām spēlēm un iekļuva finālčetrinieka turnīrā, kur gan piedzīvoja divus zaudējumus un samierinājās ar ceturto vietu. Savukārt “Liepājai” visu sezonu bija nestabils sniegums un daudz zaudējumi ar nelielu punktu starpību.

“Ogre” Latvijas čempionāta ceturtdaļfinālā spēlēs ceturto reizi pēc kārtas. Līdz šim visas trīs reizes izdevies uzvarēt – Valgas/Valkas un Valmieras komandas ar 3-0 un “Latvijas Universitāti” pērn ar 3-1.

Liepājas basketbolistiem ir vislielākā pieredze ceturtdaļfinālos – šī būs jau 20.sērija. Iepriekš uzvarēt izdevies astoņos gadījumos – arī pērn valmieriešus (3-2).

Savukārt plkst.17 “Latvijas Universitāte” “Rimi” Olimpiskajā centrā tiksies ar “Valmiera Glass”/”Vidzemes Augstskola” basketbolistiem.

Sērija sākās trešdien, kad valmierieši mājās uzvarēja ar rezultātu 75:68. Šī pāra uzvarētāja pusfinālā tiksies ar “VEF Rīga” basketbolistiem.

Sērijas trešais mačs notiks nākamajā otrdienā Valmierā. Ja būs nepieciešamas vēl divas cīņas, tās norisināsies ceturtdien Rīgā un sestdien Valmierā.

LIBL pamatturnīrā abas komandas savstarpējās spēlēs uzvarēja savā laukumā – LU Rīgā ar 68:60 un vidzemnieki Valmierā ar 76:70.