Atpakaļ

Četras Latvijas izlases startēs Pasaules kērlinga tūres posmā Tukumā

Šajā nedēļas nogalē Tukumā tiks aizvadīts Pasaules kērlinga tūres posms, kurā sacentīsies arī četras Latvijas izlases, vēsta Latvijas Kērlinga asociācija (LKA).

Sacensībās sieviešu un vīriešu konkurencē startēs pa desmit komandām, kas ieradušās no Anglijas, Austrijas, Beļģijas, Igaunijas, Lietuvas, Polijas, Skotijas, Šveices, Turcijas, Ukrainas, Ungārijas, Zviedrijas, kā arī par titulu cīnīsies sieviešu un vīriešu komandas no Latvijas.

No Latvijas vienībām uz ledus dosies gan sieviešu komanda ar skipu Santu Blumbergu-Bērziņu, gan vīriešu vienība ar skipu Mārtiņu Trukšānu, kurām tas būs sagatavošanās turnīrs novembrī gaidāmajam Eiropas kērlinga čempionātam Esterzundā, Zviedrijā.

Vēl pieaugušo konkurencē spēkus pārbaudīs abas Latvijas junioru izlases Evelīnas Barones un Kristapa Zasa vadībā, kas turpina gatavoties pasaules čempionātam junioriem attiecīgi A un B divīzijā. Vēl vīriešu konkurencē startēs pašreizējā Latvijas vicečempiona Ritvara Gulbja vadītā komanda un Latvijas piektā labākā vienība ar Ansi Regžu priekšgalā.

Sieviešu un vīriešu konkurencē komandas vispirms aizvadīs spēles divās apakšgrupās. Pēc iegūtajiem rezultātiem abu grupu četras labākās komandas turpinās spēles ceturtdaļfinālā, lai cīnītos par vietām pusfinālā.

Izšķirošās spēles norisināsies svētdien, 23.oktobrī, un daļu noslēdzošo maču varēs redzēt interneta platformā “Sportacentrs.com” un televīzijas kanālā TV4.