Visvaldis, Nameda, Ritvaldis, Ritums
Iesūti

Daugavpilī uzvar VPVK “Bloks” pludmales volejbolistes Ozoliņa/Liepājniece

Daugavpilī aizvadīts “DEPO Open 2022” Latvijas čempionāta piektais posms pludmales volejbolā, kurā par uzvarētājām sieviešu konkurencē kļuva Ventspils pludmales volejbola klubs “Bloks” spēlētājas Anija Ozoliņa/Beāte Liepājniece.

Finālspēlē  Ozoliņa un Liepājniece ar 2-1 (21:16, 15:21, 15:13) pieveica Kristīni Briedi un Luīzi Skrastiņu.

Pirmajā setā Liepājniece un Ozoliņa ar labām Ozoliņas servēm panāca 5:1, vēlāk – 10:5, un uzvarēja setu ar 21:16. Arī otrā seta sākumā vadībā pabija ventspilnieces, taču ar trim punktiem pēc kārtas vadībā ar 6:4 izvirzījās Briede un Skrastiņa, kuras izšķirošo pārsvaru setā ieguva tā beigās pēc 16:14. Arī trešo setu labāk sāka Skrastiņa un Briede (7:3), taču pēc vairākiem Liepājnieces “eisiem” un uzbrukuma, bumbai skarot tīklu, vadībā jau bija ventspilnieces (10:9), pēc Liepājnieces uzbrukuma uzvarot ar 15:13.

“Emocijas pat nevaru izteikt vārdos, kādas tās ir,” pēc mača LTV7 tiešraidē teica Anija. “Skatījos uz tiesnesi un neticēju, ka mums ir punkts. Esmu tik priecīga, ka Beāte noservēja pretinieces.”

“Protams, pēc otrā seta bija domas, ka varam arī zaudēt (mums tā bieži gadās), bet mums arī bieži gadās trešajā setā saņemties un nospēlēt, kā vajag. To mēs izdarījām arī šodien, un par to ir liels prieks,” piebalsoja Beāte. “Pēdējā setā atspēlējāmies ar emocijām un skatītāju atbalstu. Es nevienu nepazīstu, bet visi tik ļoti atbalsta.”

Pusfinālā Liepājniece un Ozoliņa ar 2-0 (21:15, 21:17) pieveica Rozīti un Grosbergu.

Piektajā Latvijas čempionāta posmā spēlēja 29 komandas vīriešu un 16 dueti – sieviešu konkurencē.

Šosezon “DEPO Open 2022” pludmales volejbolisti sacenšas piecos posmos un finālā. Visi posmi tiek rīkoti ārpus Rīgas, turpinot aptvert Latvijas reģionus, un visos posmos piedalās kā vīrieši, tā sievietes.

Daugavpils posma sieviešu pamatturnīra rezultāti: ŠEIT.

Vairāk informācijas par “DEPO Open 2022” turnīriem: ŠEIT.