FK “Karosta” čempionāta otro posmu sāk ar uzvaru, pieveicot Staiceles Bebrus

Pirmo spēli, sākot 2. līgas čempionāta otro posmu, FK “Karosta” aizvadīja izbraukumā, spēlējot pret FK “Staiceles Bebri”. Lai arī ceļš no Liepājas līdz Staicelei ir tāls un nogurdinošs, karostnieki pieveica mājiniekus ar 2:0, atvedot mājās šī posma pirmo uzvaru!

Kopumā spēle tika aizvadīta visai emocionālā gaisotnē un, lai arī teritoriālais pārsvars piederēja “Karostas” futbolistiem, dažas bīstamas vārtu gūšanas iespējas izveidoja arī mājinieku komanda.

Pirmā puslaika beigās gan teritoriālo, gan bīstamo momentu pārsvaru vārtu guvumā pārvērta Juris Kučma, no vārtu priekšas tehniski raidot bumbu vārtu tīklā.

Otrajā puslaikā mājinieku komanda bija noskaņojusies rezultātu izlīdzināt un izveidoja dažas bīstamas iespējas, galu galā, trāpot arī pa vārtu stabu. Tuvojoties spēles beigām, “Staiceles Bebri” centās atspēlēties, taču “iekrita” pretuzbrukumā un izgājienu viens pret vienu ar vārtsargu pārliecinoši realizēja Aleksis Kristaps Rozenbergs, uzstādot spēles gala rezultātu – 2:0 karostnieku labā.

Dzeltenās kartītes spēlē nopelnīja FK “Karosta” spēlētāji Juris Kučma (24`), Mariss Zīle (46`) un Jevgeņijs Cimbals (90+1`), kā arī pretinieku komandas spēlētāji – Jānis Pelēkais (79`), Markuss Ķirsis (87`) un Elvis Arnavs (88`). Noraidījumu nopelnīja pretinieku galvenais treneris, Jānis Jaunzems.

Šobrīd FK “Karosta” turnīra tabulā atrodas 3. vietā ar 13 punktiem un vārtu attiecību 12:8.

Nākamo spēli FK “Karosta” arī aizvadīs izbraukumā. Tā paredzēta 2. oktobrī, pulksten 15.00, Višķu stadionā, kur mūsējie spēlēs pret FK “Kalupe” komandu. Tuvākā mājas spēle notiks 9. oktobrī, kad “Karosta”, stadiona “Daugava” rezerves laukumā, uzņems FK “Ķekava/Auda” spēlētājus.