FK “Karosta” piedzīvo pirmo zaudējumu šajā sezonā

Svētdien, 29.maijā, FK “Karosta” aizvadīja spēli mājas spēli pret FK “Beitar” komandu un piedzīvoja pirmo zaudējumu šajā sezonā, spēli noslēdzot ar rezultātu 1:4. Nākamā mājas spēle notiks 3.jūlijā pret FK “Aliance”.

Jau spēles iesākumā mājiniekiem neveicās pārāk labi un 18.minūtē FK “Beitar” guva pirmos vārtus, realizējot soda sitienu. Uz to nekavējoties reaģēja karostnieks Raivis Viļumsons un pēc divām minūtēm, 20.minūtē, raidīja bumbu pretinieku vārtos, panākot neizšķirtu rezultātu!

Diemžēl, spēli neizdevās salauzt un pagriezt savā labā un ielaidām vēl trīs vārtus, spēlei noslēdzoties ar rezultātu 1:4. Šajā sezonā šis ir pirmais zaudējums FK “Karosta” kontā un ļoti ceram, ka arī pēdējais! Kopvērtējuma tabulā FK “Karosta” šobrīd atrodas 3.pozīcijā ar 9 punktiem un vārtu attiecību 6 pret 5.

Dzeltenās kartītes Karostas komandas sastāvā nopelnīja Daniels Sērmoliņš (50`) un Remirs Moseičenko (78`), bet pretinieku komandā – Artūrs Rucko (25`).

Nākamā spēle notiks 19.jūnijā, kad Karostas spēlētāji izbraukumā pie JFK “Ventspils” komandas. Savukārt, nākamā mājas spēle gaidāma 3.jūlijā pulksten 13.00, kad FK “Karosta” savā laukumā uzņems FK “Aliance” spēlētājus.