FK “Karosta” pret Babītes SK nospēlē neizšķirtu spēli

Svētdien, 31. jūlijā, FK “Karosta” devās uz Piņķu stadionu, lai aizvadītu spēli pret Babītes SK komandu. Spēle noslēdzās ar neizšķirtu rezultātu, abām komandām gūstot pa trim vārtiem.

FK “Karosta” jau no pašas spēles sākuma pārņēma bumbu savā kontrolē, taču jau 4.minūtē saņēma “aukstu dušu”, kad pretinieks pirmajā savā uzbrukumā spēja gūt vārtus. Šis pavērsiens lika uzbrukt vēl agresīvāk, kas vainagojās ar panākumiem, kad Valdis Nicis, uzvarot divcīņā ar aizsargu, pārvirzīja bumbu pretinieku vārtos – 1:1!

Karostnieki turpināja pārliecinoši kontrolēt spēles gaitu, taču atkal, pretiniekiem aizskrienot vienā no retajiem uzbrukumiem, ļoti efektīvi izmantoja iespējas un atkal atgriezās vadībā.

Pašās puslaika beigās vienu no daudzajām standartsituācijām vārtu guvumā pārvērta FK “Karosta” centra aizsargs, Mariss Zīle!

Otrajā puslaikā karostnieki turpināja būt ļoti aktīvi uzbrukumā un burtiski iespieda pretiniekus viņu laukuma pusē un visbeidzot, 69.minūtē, uz maiņu nākušais Nauris Dobelis, no vārtu priekšas izvirzīja viesu komandu vadībā.

Turpmāk FK “Karosta” neizmantoja vairākas, tā saucamās, 100% iespējas un tika par to sodīta, kad 80.minūtē kārtējo reizi mājinieki ļoti efektīvi izmantoja savu iespēju un atgrieza līdzsvaru uz tablo – 3:3. Pēdējās 10. minūtēs abas komandas centās izraut uzvaru, taču, atskanot fināla svilpei, rezultāts palika nemainīgs.

FK “Karosta” šobrīd turnīra tabulā atrodas 2. vietā ar 15 gūtiem vārtiem un vārtu attiecību 16:11. Komandas rezultatīvākā spēlētāja titulu arī turpmāk saglabā Nauris Dobelis, kura kontā ir 5 gūti vārti.

Paldies atbalstītājiem, kas uz spēli ieradās klātienē! Tiekamies nākamajā spēlē 13. augustā, pulksten 19.00, kad karostnieki savās mājās, stadionā “Olimpija”, uzņems Mārupes SC komandu.