Visvaldis, Nameda, Ritvaldis, Ritums
Iesūti

Talsu NSS/”Krauzers” florbolisti sagrauj SĀC vienību

Talsu NSS/”Krauzers” florbolisti piektdien “Elvi florbola līgas” mačā guva pārliecinošu uzvaru, kamēr citā spēlē pie panākuma tika arī “Ķekavas” vienība.

Talsu florbolisti savā laukumā ar rezultātu 11:4 (4:3, 4:1, 3:0) uzvarēja SĀC komandu.

Mājinieku panākumu nodrošināja Valters Kalnietis, kurš izcēlās ar “hat-trick”, bet vēl pa diviem vārtiem guva Ralfs Polis, Toms Akmeņlauks un Mariss Bergmanis, kamēr pretinieku rindās divas reizes precīzs bija Alvis Dāle, kurš arī tika pie vienas rezultatīvas piespēles.

Tikmēr “Ķekava” mājas spēlē ar rezultātu 5:4 (2:1, 1:0, 2:3) guva panākumu pār “Lielvārde”/”FatPipe”.

Ķekavas florbolistiem izdevās gūt uzvaru nesošos vārtus minūti un 28 sekundes līdz pamatlaika beigām, kad ar precīzu metienu izcēlās Klāvs Jansons. Viņš šo maču noslēdza ar diviem vārtiem un rezultatīvu piespēli, kļūstot par rezultatīvāko spēlētāju starp abām vienībām.

“Elvi florbola līgas” turnīra tabulas vadībā ar 33 punktiem 13 cīņās ir “Valmiera”, bet otrajā vietā ar 32 punktiem tikpat spēlēs seko “Masters”/”Ulbroka”.

Florbola līgas komandas šosezon aizvada divu apļu pamatturnīru, pēc kura astoņas spēcīgākās vienības iekļūst izslēgšanas spēlēs. Ceturtdaļfināli un pusfināli ritēs sērijās līdz četrām uzvarām, bet čempioni un bronzas medaļu ieguvēji tiks noteikti superfinālā, kas 2023.gada 15.aprīlī notiks “Arēnā Rīga”.

Pagājušās sezonas finālmačā Cēsu “Lekrings” ar 5:4 pārspēja 2020./2021.gada sezonas čempioni Kocēnu “Rubeni”.