Atpakaļ

Futbola svētdiena ar rezultatīvām spēlēm pilsētas čempionātā

5. februārī tika aizvadīta jau sestā Liepājas pilsētas amatieru telpu futbola čempionāta kārta, kur trīs ļoti rezultatīvās spēlēs tika sadalīti kārtējie punkti.

Pirmajā dienas spēlē tikās A līgas vienības “FK Blaķene” un “TEM/LVAGROO”. “Blaķene” spēli aizvadīja vien piecu viru sastāvā, visu spēli iztiekot bez maiņām. Ņemot vērā “Blaķenes” ciešo aizsardzību,”TEM/LVAGROO” savus pirmos vārtus guva vien spēles 8.minūtē, kad precīzs bija Viktors Jefremovs. Pirmajā spēles nogrieznī “TEM/LVAGROO” pārsvaru dubultoja. Iesākot otro puslaiku, “Blaķene” sāka ļoti aktīvi uzbrukt, izveidojot vairākas labas epizodes, tomēr vārti netika gūti. “TEM/LVAGROO” spēles laikā guva vēl divus vārtus, noslēdzot spēli ar pārliecinošu 4 – 0.

B līgas komandas “FK Zvejnieks” un “A.B.A. kompānija/Latiron” savu spēli iesāka ar uzbrukumiem abās laukuma pusēs. Lai gan spēles beigu rezultāts 9 – 3 par labu “FK Zvejnieks”, jāatzīmē arī “A.B.A.kompānija/Latiron” bīstamie uzbrukumi, kuriem gan pietrūka noslēgums. Īpaši aizraujoša bija spēles 27.-28. minūte, kad minūtes laikā tika gūti trīs vārti – jāatzīmē, ka B līgas reglaments paredz, ka komandas spēlē “netīro laiku”, kas nozīmē, ka katrā uzbrukumā pa vārtiem. Kopumā spēlē jāizceļ “FK Zvejnieks” spēlētājs Emīls Urtāns, kuram čempionāta pirmais “pokers”!

Ļoti spraiga un aizraujoša spēle izvērsās starp “Vaiņode/Daiļrade koks” un “Liepāja Beach cafe” – uzbrukumi uz abiem vārtiem, daudz bīstamu epizožu. Vaiņodniekus gan spēles pirmajā puslaikā pievīla sakrātie sodi, kā arī nepārspējams bija “Liepaja beach cafe” spēlētājs Arvis Aniņš – pirmajās 20 minūtēs jau trīs gūti vārti. Otro spēles daļu vaiņodnieki iesāka ļoti aktīvi, veidojot daudz un bīstamus momentus, tomēr vārtus viņi nespēja gūt. Otrajā puslaikā Liepāja Beach cafe nostiprināja savu vadību, spēli noslēdzot ar rezultātu 6 – 1.

Dans Hūns (“FTS Baltic”) joprojām pārliecinoši vadībā rezultatīvāko spēlētāju sarakstā ar 8 gūtiem vārtiem, kas ir vairāk kā puse no visas komandas gūtajiem vārtiem, bet viņam “pa pēdām seko” Mārtiņš Šneiders (Medze/BL Serviss), kā arī Valdis Nicis un Daniels Sērmoliņš (abi – “FK Nīca/OtankiMill”). Pēc fantastiski rezultatīvām spēlēm B līgas rezultatīvākā spēlētāja godu dala Arvis Aniņš (“Liepaja Beach café”) un Emīls Urtāns (“FK Zvejnieks”), kur katram pa septiņiem vārtiem. Vienu vārtu atstatumā arī “Liepāja Beach cafe” spēlētājs Roberts Palapis!

Papildus informāciju par turnīra norises aktualitātēm un rezultātiem iespējams saņemt “Liepājas amatieru futbols” Facebook lapā.

Čempionāts tiek rīkots ar Liepājas valstspilsētas atbalstu.

Pasākuma atbalstītāji: Barber Shop/Bārs “Blaķene”, Liepājas Olimpiskais Centrs, “WindUp”, Sporta preču veikals “Komanda”, Dizaina mēbeļu izstrādes uzņēmums “CNC Art”, sporta preču veikals “Fans”, Apsardzes firma “G4S”, Ballīšu un pasākumu organizētāji “Izsauc Ballīti”, “Liepājas SUP skola”, “Blue shock race”, ēdināšanas uzņēmums “Liepājas Kebabs” un lāzertags “WindPoligon”.