Atpakaļ

Futbola virslīgā tiekas pirmā četrinieka komandas “Riga” un “Liepāja”

Šodien “Optibet” Latvijas futbola virslīgas 29.kārtas ievadā “Riga” savā laukumā uzņems “Liepāju”.

Spēle “Skonto” stadionā sāksies plkst.18.

“Riga” turnīra tabulā dala otro vietu ar RFS, taču pēdējās divās cīņās zaudējusi punktus savām tiešajām konkurentēm (1:1 pret RFS un 1:3 pret “Valmieru”). Turklāt neētisku izteikumu dēļ uz piecām spēlēm diskvalificēts “Riga” vārtsargs Roberts Ozols, kurš šajā sezonā brīžiem bija aiz Nila Toma Puriņa muguras, bet pēdējās piecās cīņās bija rīdzinieku galvenā izvēle.

“Liepāja” mēneša sākumā pārtrauca divu zaudējumu sēriju, uzvarot ar 1:0 “Valmieru”, bet iepriekšējā spēlē, lai gan tika atspēlēts divu vārtu deficīts, tomēr tika zaudēti punkti Salaspils “Super Nova” vienībai.

Pirmajos divos apļos ar 1:0 uzvarēja “Liepāja”, abos dueļos vārtus gūstot Nemaņam Belakovičam, bet trešajā aplī mačs noslēdzās bezvārtu neizšķirti.

Kārtas turpinājumā sestdien būs apakšgala komandu “Metta” un “Tukums 2000″/”Telms” cīņa, bet virslīgas līdere “Valmiera” viesosies pie pēdējo pozīciju dalošās Jūrmalas “Spartaka” vienības. Svētdien Rīgā “Auda” tiksies ar Salaspils “Super Nova” futbolistiem un RFS viesu statusā savā stadionā spēlēs ar “Daugavpili”.

Turnīra tabulas galvgalī 28 mačos 67 punktus ir sakrājusi “Valmiera”, bet 60 punktus – “Riga” un RFS, kamēr vadošo četrinieku ar 54 punktiem noslēdz “Liepāja”. Piektā ir “Auda” ar 44 punktiem, bet sestā – “Daugavpils”, kurai ir 28 punkti, kamēr “Tukums 2000″/”Telms” komandai ir 27 punkti. 21 punkts ir “Metta”, bet pa 18 punktiem – Jūrmalas “Spartaka” un “Super Nova” komandām.

2022.gada virslīgā spēlē desmit komandas. Virslīgas čempionātā pagājušajā sezonā pirmo reizi kluba pastāvēšanas vēsturē triumfēja RFS, otrajā vietā ierindojās “Valmiera”, bet bronzas godalgas izcīnīja “Liepāja”. Tikmēr iepriekšējo trīs sezonu čempionvienība “Riga” ieņēma ceturto vietu.

“Optibet” Nākotnes līgā aizvadītajā sezonā pirmās trīs vietas ieņēma “Auda”, “Tukums 2000″/TSS un “Super Nova” komandas, pievienojoties virslīgas klubiem.

Plānots spēles aizvadīt četros apļos no 11.marta līdz 13.novembrim.