“Daugavpils” un “Tukums 2000″/”Telms” duelis noslēdzas bezvārtu neizšķirti

“Daugavpils” un “Tukums 2000″/”Telms” sestdien “Optibet” Latvijas futbola virslīgas 28.kārtas mačā spēlēja bezvārtu neizšķirti, mačam Daugavpilī noslēdzoties 0:0 (0:0).

Otrā puslaika ievadā ar asumiem apmainījās abas komandas, kam sekoja iespēja laukuma saimniekiem izvirzīties vadībā spēles 68.minūtē, taču Kirils Iļjins raidīja bumbu pa pretinieku vārtu pārliktni.

Tuvojoties pamatlaika beigām turpinājās asumi un pagrūstīšanās starp abām komandām, kā rezultātā sarkano kartīti nopelnīja Laša Kvarackelija, atstājot “Daugavpili” mazākumā.

Viesi tomēr nemācēja izmantot skaitlisko pārsvaru un mačs noslēdzās bez gūtiem vārtiem.

Daugavpilieši 26.kārtā galvenā trenera Andreja Kaļiņina pēdējā cīņā komandā pārtrauca septiņu zaudējumu sēriju, ar 3:2 pārspējot “Metta” futbolistus. Nākamajā spēlē “Daugavpils” piedzīvoja zaudējumu, viesos ar 0:2 piekāpjoties “Auda” vienībai.

Tikmēr tukumnieki pēc četru zaudējumu sērijas virslīgā ar 2:1 uzvarēja “Liepāju”, ar 1:3 zaudēja “Riga” un ar 3:1 viesos pieveica Jūrmalas “Spartaku”.

Šosezon komandas bija tikušās trīsreiz, visās uzvaru svinot daugavpiliešiem (2:1, 1:0, 1:0).

Šodien plkst.16 laukumā dosies “Auda” un “Metta”, kamēr svētdien kārtas centrālajā mačā spēkiem mērosies divi čempiona titula pretendenti “Valmiera” un “Riga”, kā arī “Super Nova” un “Liepāja”, bet pirmdien gaidāms RFS un “Spartaka” duelis.

Turnīra tabulas galvgalī 27 mačos 64 punktus ir sakrājusi “Valmiera”, 60 punktus – “Riga” un 57 punktus – RFS, bet četrinieku ar 53 punktiem noslēdz “Liepāja”. Piektā ir “Auda” ar 41 punktu, bet sestā – “Daugavpils”, kurai ir 28 punkti, kamēr “Tukums 2000″/”Telms” komandai ir 27 punkti. 21 punkts ir “Metta” un 18 punkti – Jūrmalas “Spartaka” komandai, bet 17 punkti ir Salaspils “Super Nova” rēķinā.