Atpakaļ

FK “Karosta” atbalstītāju pulkam pievienojas “AE Partner” un “NJ Pakalpojumi”

Jau iepriekš ziņojām, ka, saistībā ar akadēmijas prasību neatbilstību, FK “Karosta” ir atteikusies no dalības Latvijas futbola 1.līgā, taču starpsezonā noritējis aktīvs darbs, lai turpinātu kluba attīstību, kas rezultējies ar jaunu atbalstītāju piesaisti – uzņēmumiem “AE Partner” un “NJ Pakalpojumi”.

Pēdējā gada laikā FK “Karosta” veicis pietiekami nopietnus soļus, lai nostabilizētu savas pozīcijas Liepājas sporta vidē. Paralēli veiksmīgajiem pieaugušo amatieru komandas startiem Latvijas amatieru futbola čempionātos, arvien daudzskaitlīgāka un stabilāka kļūst arī kluba bērnu nodarbību sistēma. Ja iepriekšējā gada janvārī kopumā bērnu futbola nodarbībās Karostā piedalījās aptuveni 30-40 bērnu, tad šobrīd bērnu skaits ir dubultojies uz sasniedz gandrīz 80 bērnu. Papildus tam – nodarbības tagad tiek organizētas ne vien Karostā (Liepājas 3.psk.), bet arī “Laumas” mikrorajonā (7.vsk).

Augot pieprasījumam pēc bērnu nodarbībām, aug arī organizatoriskie un administratīvie izdevumi, lai klubs spētu organizēt pēc iespējas kvalitatīvākas un daudzpusīgākas nodarbības, tādēļ 2022.gada nogalē notika aktīvs darbs, lai piesaistītu jaunus atbalstītājus, kā arī stiprinātu draudzības saites ar esošajiem atbalstītājiem.

Darbs rezultējies ar to, ka tika panāktas jaunas vienošanās ar jau labi zināmajiem uzņēmumiem SIA LSEZ “RT Metāls” un LSEZ “Jensen Metal” SIA, taču nu klāt nākuši arī divi pavisam jauni atbalstītāji:

• “NJ Pakalpojumi”, kas ik dienā nodrošina īpašumu teritorijas uzkopšanas un sakārtošanas darbus. Uzņēmums ir apņēmies apsaimniekot un uzturēt kārtībā FK “Karosta” renovēto dabīgā zāles futbola laukumu Liepājas 3.pamatskolas teritorijā;

• SIA “AE Partner”, kas ir viens no lielākajiem Liepājas pilsētas uzņēmumiem un ik dienā nodrošina augstas kvalitātes automatizācijas sistēmas dažādiem rūpniecības uzņēmumiem visā pasaulē.

Endijs Šlampe, FK “Karosta” izpilddirektors: “Periods starp oktobri un janvāri bijis diezgan saspringts. Tikāmies ar vairākiem uzņēmējiem, prezentējot savas idejas, padarītos darbus, kā arī iepazīstinot ar tuvākajiem un tālākajiem mērķiem, un esmu patiesi priecīgs, ka rezultātā mums ir izdevies panākt vienošanās par jaunām sadarbībām ar iepriekš minētajiem uzņēmumiem – gan esošajiem atbalstītājiem, gan pievienojot jaunus.

Šobrīd, ņemot vērā, cik veiksmīgi izdevies realizēt bērnu futbola nodarbības, kluba organizatoriskais darbs no sezonāla (vasaras sezona) ir pārgājis uz praktiski nepārtrauktu, jo brīdī, kad pieaugušo amatieru futbols ir apstājies, bērnu futbola nodarbības norit cauru gadu, tāpēc vienmēr turpinām meklēt risinājumus, lai viss noritētu raiti un bez aizķeršanās.

Ļoti priecājos, ka, piesaistot uzņēmumu “NJ Pakalpojumi” esam vismaz daļēji atrisinājuši jaunā dabīgā futbola laukuma apsaimniekošanas jautājumu, jo pļaušanas un citus laukuma uzturēšanas darbus uzņemsies šis uzņēmums, kas mums ir ļoti svarīgi un vitāli nepieciešami, lai bērni varētu nodarboties ar futbolu kvalitatīva un sakārtotā vidē.

Ja runājam par jauno sadarbību ar “AE Partners” tad skaidrs, ka tas mums ir tiešām liels pagodinājums, jo tas ir viens no lielākajiem un populārākajiem uzņēmumiem Liepājā. Esmu patiesi priecīgs, ka uzņēmuma pārstāvji bija gatavi mūs uzklausīt un izvērtēt mūsu organizācijas darbību un turpmākos mērķus, un, kā redzams, novērtēja tos ļoti pozitīvi. Šobrīd mūsu galvenais uzdevums ir turpināt strādāt pēc labākās sirdsapziņas un attaisnot uz mums liktās cerības!”