FK “Karosta” pārliecinoša uzvara, Dobelim pokers

Svētdien, 3. jūlijā, FK “Karosta” mājās uzņēma viesus no Rīgas – FK “Aliance” komandu. Spēle beidzās ar rezultātu 5:1, karostniekiem sagraujot pretiniekus!

Nākamā spēle notiks 16. jūlijā, pulksten 19.00, kad FK “Karosta” stāsies pretī FK “Liepāja-2” spēlētājiem.

Spēle jau pašā sākumā ievirzījās par labu Karostas komandai un 7. minūtē vārtus guva Daniels Sērmoliņš, kuram šie ir jau otrie gūtie vārti sezonā. Pavisam neilgi pēc tam, savu atbildi sniedza arī FK “Aliance” futbolisti, no stūra sitiena, panākot izlīdzinājumu. Par laimi pretinieku prieks nebija ilgs un jau 16. minūtē Nauris Dobelis, pateicoties D. Sērmoliņa piespēlei, guva vārtus.

Otrajā puslaikā FK “Karosta” pierādīja savu pārākumu un īsā laika posmā Nauris Dobelis pievienoja vēl divus vārtus savai bilancei un uzstādīja spēles beigu rezultātu 5:1 FK “Karosta” labā.

“Sākumā iesākām nedaudz haotiski un neuzmanīgi, kā rezultātā ielaidām ātrus vārtus, bet kopumā spēle izdevās, labi realizējām savus momentus un kontrolējām gan bumbu, gan spēles gaitu. Prieks arī, ka pašam beidzot izdevās gūt vārtus (pat ar uzviju) un jācer, ka maisam gals vaļā,” norāda Nauris Dobelis.

Dzeltenās kartītes “Karostas” komandas sastāvā nopelnīja Ivo Skripko (67`) un Arturs Cvetkovs (84`), bet pretinieku komandā – Artūrs Edolfs (19` un 81`). Šobrīd FK “Karosta” Latvijas 2. līgas čempionāta tabulā atrodas 2. vietā ar 13. punktiem un 11 gūtiem vārtiem.

Komanda saka lielu paldies visiem atbalstītājiem, kas ieradās uz spēli klātienē! Tiekamies nākamajā mājas spēlē – 16. jūlijā spēkojoties ar FK “Liepāja – 2” komandu. Jāatzīmē, ka šī spēle notiks “Daugavas” stadiona centrālajā laukumā.