Latvijas telpu futbola virslīgas pusfinālus sasniedz Rīgas, Salaspils un Nīcas komandas

“Optibet” Latvijas telpu futbola virslīgas pusfinālus sasniegušas Rīgas, Salaspils un Nīcas komandas, vēsta Latvijas Futbola federācija (LFF).

Pārliecinoši virslīgas pusfinālā iesoļoja abas galvaspilsētas komandas “Riga” un “RFS Futsal”, sērijās ar 2-0 apspēlējot attiecīgi “Raba” un FK “Madona” telpu futbolistus. Valsts čempioni “Riga” mačos pret pērnajiem finālistiem kopsummā guva 20 vārtus (6:0 un 14:4), izceļoties desmit dažādiem spēlētājiem, kamēr “RFS Futsal” madoniešus apspēlēja līdzīgi pārliecinoši – 6:2 un 8:1.

Aizraujoša izvērtās “Salaspils” uzvara sērijā pār “Nikers” (7:3 un 7:4). Pirmajā mačā salaspilieši savā laukumā atspēlēja trīs vārtu deficītu, bet atbildes spēlē tomēr apturēja mājinieku izrāvienu otrajā puslaikā, kad Kuldīgas pārstāvji guva trīs vārtus pēc kārtas. Salaspils komanda virslīgas pusfinālu sasniegusi pirmoreiz vēsturē.

Pirmoreiz komandas vēsturē virslīgas pusfinālā spēlēs arī Nīca”/”OtankiMill”, kas aizraujošākajā no ceturtdaļfināla sērijām ar 2-1 uzvarēja “Jēkabils lūši”/”Ošukalns” vienību. Pirmajā spēlē Nīcas komanda savā laukumā guva trīs vārtus pēc kārtas un bija pārāka ar 4:2, bet atbildes mačs Jēkabpilī pēc 1:1 neizšķirta izšķīrās pēcspēles sitienu sērijā, kurā mājinieki uzvarēja ar 4:1. Izšķirošajā cīņā Nīcā laukuma saimnieki atspēlēja divu vārtu deficītu un uzvarēja ar 3:2, izšķirošos vārtus gūstot Raivim Svilim.

Pusfināla sērijās, kas ritēs līdz trīs uzvarām, “Riga FC” tikās ar “Nīca”/”OtankiMill”, kamēr “RFS Futsal” spēkosies ar “Salaspils”. Pirmie mači 1.aprīlī Salaspilī un dienu vēlāk Rīgā.

Pagājušās sezonas “Optibet” telpu futbola cirslīgas finālsērijā “Petrow” (tagad – “Riga”) ar 3-1 uzvarēja “Raba” komandu, par labāko valstī kļūstot otro reizi vēsturē.

Savukārt pirmajā Latvijas kausa pusfināla spēlē svētdien “RFS Futsal” savā laukumā pārliecinoši ar 6:0 uzvarēja “Nikers” komandu, katrā no puslaikiem gūstot pa trim vārtiem. Divreiz precīzs šajā mačā bija komandas kapteinis Germans Matjušenko.

Otra pusfināla spēle notiks 29.marta vakarā Rīgā starp “Riga” un “Jēkabils lūši”/”Ošukalns”.

Turnīra finālu 10.aprīlī uzņems Jēkabpils. Sacensībās šogad piedalās 16 komandas no visas Latvijas, kas ir ievērojams kāpums salīdzinājumā ar iepriekšējā turnīra dalībnieku skaitu – deviņas vienības.

Pagājušās sezonas Latvijas kausa izcīņas turnīrā uzvarēja “Raba” komanda, titulu izcīnot otro reizi pēc kārtas.