Liepājnieki turpinās Baltijas Jaunatnes futbola līgu izslēgšanas spēlēs

Uzvaru izbraukumā Tallinā Baltijas Jaunatnes futbola līgā ar rezultātu 3:2 (3:1) pret Parnu JK Vaprus (Igaunija) svētdien izcīnīja Liepājas Futbola skolas U15 komanda.

Visi liepājnieku vārti tika gūti pirmajā puslaikā. Pārākumu ar trešajiem gūtajiem vārtiem liepājnieki nostiprināja jau pirmā puslaika beigās. Divus vārtus savas komandas labā guva Marks Dambis, vienu vārtu autors – Lauris Lākutis. Līdz ar uzvaru Liepājas Futbola skolas komanda iekļūst izslēgšanas spēļu kārtā.

Treneris Jānis Intenbergs atzīst: “Pirmajā puslaikā mums bija vēl vismaz trīs izdevības vārtu gūšanai, ko neizmantojām, kur sarežģītāk bija neiesist, nekā iesist. Sekoja traumas un otrajā puslaikā vairs nebijām tik stipri. Tagad jāizdara secinājumi un jāstrādā tālāk. Izskatās, ka aprīlī divu spēļu izslēgšanas kārtā mums pretim stāsies FS Metta.”

Līdz 12. martam komandas aizvadīja viena apļa turnīru, no kura četras labākās apakšgrupas komandas, tai skaitā liepājnieki, piedalīsies izslēgšanas spēļu turnīrā, kas noslēgsies ar fināliem jūnijā. Izslēgšanas spēles sāksies aprīlī.