Atpakaļ

“Metta” un RFS Latvijas futbola virslīgā spēlē neizšķirti

“Metta” un RFS sestdien Rīgā “Optibet” Latvijas futbola virslīgas trešās kārtas pēdējā mačā spēlēja neizšķirti.

Kārtas noslēdzošajā cīņā “Metta” savā laukumā spēlēja 1:1 (1:1) ar čempioni RFS.

Abi vārti tika gūti jau pirmo deviņu minūšu laikā.

Jau pirmajā pusminūtē mājinieki izvirzījās vadībā pēc Artjoma Puzirevska sitiena, bet astoņas minūtes vēlāk Kevins Frīzenbihlers rezultātu izlīdzināja – 1:1.

38.minūtē pēc Gļeba Kļuškina teicamas piespēles viens pret vienu ar viesu vārtsargu izgāja Jānis Grīnbergs, taču sita pa centru, un vārtsargs Vītauts Čerņausks bumbu atvairīja.

Arī turpmāk aizsardzība bija labāka par uzbrukumu, un vārti gūti netika.

Principiālajā cīņā abas komandas nopelnīja pa četrām dzeltenajām kartītēm.

“Metta” sezonas ievadā ar 0:1 zaudēja “Auda” komandai, bet otrajā mačā atspēlēja divu vārtu deficītu un spēlēja neizšķirti 2:2 ar Tukuma vienību. RFS pirmajā spēlē no zaudētiem punktiem izglāba Elvis Stuglis, kurš pēdējās minūtēs izrāva uzvaru 3:2 pār Jūrmalas “Spartaku”, bet otrajā kārtā ar 4:0 tika uzvarēta “Daugavpils”, divreiz latgaliešus pārspējot Andrejam Iličam.

Pērn pirmā apļa cīņā “Metta” kompensācijas laikā izrāva neizšķirtu 3:3, bet nākamajos trīs dueļos pārliecinoši uzvarēja RFS futbolisti – 3:0, 4:1 un 5:2.

Turnīra tabulas galvgalī pēc trim spēļu kārtām ar deviņiem punktiem ir “Liepāja”, pa septiņiem punktiem guvusi RFS un “Auda”, ar sešiem punktiem seko “Riga”, bet pa četriem punktiem ir “Daugavpilij” un “Valmierai”. “Metta” iekrājusi divus punktus, bet “Tukums 2000″/”Telms” un “Super Nova” pa vienam punktam, kamēr Jūrmalas “Spartakam” cīņa par pirmajiem punktiem vēl ir priekšā.

Jau ziņots, ka pirmajā dienas spēlē “Auda” sporta bāzes “Ķeizarmežs” laukumā ar 1:0 (0:0) pārspēja “Tukums 2000″/”Telms” komandu.

36.minūtē bumba pēc brīvsitiena izspēles pabija mājinieku vārtos, taču tiesnesis konstatēja, ka uzbrucējs no Gvinejas Ibrahima Sovs ir bijis aizmugurē, un vārti netika ieskaitīti.

Abām komandām bija vēl vairāki vārtu gūšanas momenti, bet vārti tika gūti tikai 83.minūtē pēc stūra sitiena izpildes no labās puses, kad pie tālā vārtu stabu pretspēlētāju apsteidza un ar kāju bumbu vārtu kreisajā stūrī raidīja Marko Stolniks – 1:0.

“Auda” virslīgā atgriezās ar uzvaru 1:0 pār “Metta” komandu, bet otrajā kārtā cīnījās neizšķirti 0:0 ar debitantes “Super Nova” futbolistiem. “Audas” vienīgos vārtus šajā sezonā bija guvis horvātu uzbrucējs Tomislavs Štrkaļs.

Tukumnieki sezonas ievadā kompensācijas laikā ielaida vārtus un ar 1:2 zaudēja “Daugavpilij”, bet nākamajā spēlē izlaida divu vārtu pārsvaru un cīnījās neizšķirti 2:2 ar “Metta” futbolistiem. Uzbrukuma veidošanā lielu artavu devis pussargs Oskars Rubenis.

Pērn “Optibet” Nākotnes līgā jeb kādreizējā pirmajā līgā abu komandu savstarpējās divas spēles noslēdzās neizšķirti 1:1. Ķekavas un Tukuma vienības pagājušajā gadā ieņēma pirmās divas vietas Nākotnes līgā.

“Daugavpils” stadionā “Celtnieks” nosargāja neizšķirtu pret Latvijas vicečempioni “Valmieru” – 0:0.

21.minūtē tuvu vārtu guvumam pēc stūra sitiena no labās laukuma puses bija Dāvids Idovu Akintola, taču bumba pēc viņa sitiena ar galvu lidoja nedaudz garām vārtu kreisajam stūrim.

29.minūtē bumba pēc Kamilo Menas raidījuma gan atrada vietu mājinieku vārtos, taču vārti spēles noteikumu pārkāpuma dēļ netika ieskaitīti.

Pārsvars bija viesiem, taču rezultāts nemainījās līdz mača beigām.

Daugavpilieši sezonas pirmajā mačā izrāva uzvaru 2:1 pār tukumniekiem, uzvaras vārtus kompensācijas laikā gūstot Valerijam Lizunovam, bet otrajā mačā ar 0:4 kapitulēja čempionei RFS. Valmieriešiem sezonas ievadā bija sāpīgs zaudējums 1:2 “Riga” futbolistiem, bet pēc tam pārliecinošā spēlē ar 4:1 tika uzveikti Jūrmalas “Spartaka” futbolisti. Trīs bumbas jūrmalnieku vārtos sasita kolumbietis Kamilo Mena.

Pērn pirmajā aplī komandas cīnījās neizšķirti 2:2, otrajā valmierieši izrāva uzvaru 2:1 un nākamajos divos svinēja vēl pārliecinošākus panākumus ar 4:0 un 5:1.

Piektdien trešo uzvaru sezonā izcīnīja “Liepāja”, kas viesu statusā Rīgā ar rezultātu 2:0 uzveica Jūrmalas “Spartaks” futbolistus. Tikmēr “Riga” savā laukumā ar rezultātu 2:0 bija pārāka par virslīgas debitanti Salaspils “Super Nova”.