Visvaldis, Nameda, Ritvaldis, Ritums
Iesūti
Atpakaļ

Noskaidroti visi pusfinālisti telpu futbola čempionātam

Aizvadītajā svētdienā norisinājās Liepājas pilsētas amatieru telpu futbola čempionāta ¼ fināla spēles, kuru laikā tika noskaidrotas tās komandas, kas iekļuvušas ½ finālā un cīnīsies par Liepājas pilsētas čempionu titulu.

Kā pirmās laukumā devās B līgas komandas – “Vaiņode/Daiļrade koks” un “SLV Pluss”. Principiālie sāncenši neiztika bez asumiem visas cīņas gaitā, bet, spēlei noslēdzoties, par uzvarētājiem kļuva vaiņodnieki, kuri svinēja uzvaru ar 4 – 1.

Sīva cīņa izvērsās A līgas duelī starp “Priekule/Ruģi” un “FTS Baltic” komandām. “FTS Baltic” sākotnēji divas reizes pat izvirzījās vadībā, tomēr “Priekule/Ruģi” izmantoja savus komandas trumpjus – no pieciem komandas vārtiem trīs Emīlam Knapšim, bet atlikušie divi – Arikam Stankum, kuri nodrošināja savai komandai visai pārliecinošu uzvaru un vietu pusfinālā.

Par rezultativitāti nevarēja sūdzēties “FK Zvejnieks” un “A.B.A.kompānija/Latiron” spēles apmeklētāji. Vietu pusfinālā ar rezultātu 7 – 3 izcīnīja B līgas regulārā čempionāta pēdējās vietas ieguvēja “A.B.A.kompānija/Latiron”. Aizraujošā spēlē uz abos laukuma galos, precīzāki un rezultatīvāki tomēr izrādījās tieši “A.B.A.kompānija/Latiron” pārstāvji, kuri spēles beigu nogrieznī četru minūšu laikā guva piecus vārtus.

Emocionāla un aizraujoša izvērtās arī A līgas otrā ¼ fināla spēle starp “FK Blaķene” un “Medze/BL Serviss” vienībām. Medzes pārstāvji gan spēles laikā trīs reizes spēja izvirzīties vadībā, tomēr “FK Blaķene”, kura līdz šim čempionāta laikā, spējusi izcīnīt tikai vienu neizšķirtu un gūt divus vārtus, bija stingri nolēmuši tēmēt uz čempionāta pusfinālu. Komandai tas arī izdevās un ar vairāku komandas līderu palīdzību tika gūta uzvara 7 – 5, kā arī nodrošināta ceļazīme uz ½ finālu!

Pusfināli tiks aizvadīti jau šajā nedēļā, 5. martā, kad savus ceļus krustos “TEM/LV Agroo” un “FK Blaķene”, “RT Metāls” un “A.B.A.kompānija/Latiron”, “FK Nīca/OtankiMill” un “Priekule/Ruģi”, “Liepaja Beach cafe” un “Vaiņode/Daiļrade koks”.

Papildus informāciju par turnīra norises aktualitātēm un rezultātiem iespējams saņemt “Liepājas amatieru futbols” Facebook lapā.

Čempionāts tiek rīkots ar Liepājas valstspilsētas atbalstu.

Pasākuma atbalstītāji: Barber Shop/Bārs “Blaķene”, Liepājas Olimpiskais Centrs, “WindUp”, Sporta preču veikals “Komanda”, Dizaina mēbeļu izstrādes uzņēmums “CNC Art”, sporta preču veikals “Fans”, Apsardzes firma “G4S”, Ballīšu un pasākumu organizētāji “Izsauc Ballīti”, “Liepājas SUP skola”, “Blue shock race”, ēdināšanas uzņēmums “Liepājas Kebabs” un lāzertags “WindPoligon”.