Atpakaļ

“Spartaka” un “Tukums 2000″/”Telms” futbolisti aizvada turnīra tabulas kaimiņu dueli

Šodien “Optibet” Latvijas futbola virslīgas 27.kārtas ievadā Jūrmalas “Spartaks” savā laukumā uzņems “Tukums 2000″/”Telms” futbolistus.

Cīņa Jūrmalas pilsētas stadions “Sloka” sāksies plkst.15, un tiešraidē to pārraidīs kanāls TV4.

Tukumniekiem uzvara ļaus nostiprināties septītajā vietā un sekmēs pakaļdzīšanos “Daugavpilij”, kamēr jūrmalniekiem trīs punkti nepieciešami, lai attālinātos no progresējošās Salaspils “Super Nova”. Šodienas mača dalībnieces turnīra tabulā šķir pieci punkti.

“Spartaka” futbolisti pēdējās trīs virslīgas spēlēs tikuši pie viena punkta un gandrīz mēnesi ir bez uzvarām. Tukuma komanda ar negaidītu uzvaru pār “Liepāju” pārtrauca piecu zaudējumu sēriju, taču iepriekšējā mačā atkal tika piedzīvota neveiksme – 1:3 pret “Riga” vienību.

Pirmajos divos apļos savstarpējās spēlēs ar 3:1 un 3:0 uzvaras svinēja “Tukums 2000″/”Telms” futbolisti.

Kārtas centrā spēlē būs svētdien, kad “LNK Sporta parka” laukumā norisināsies galvaspilsētas derbijs starp RFS un “Riga” komandām. Tāpat nedēļas pēdējā dienā būs “Valmieras” un “Liepājas” duelis, kā arī pastarīšu Salaspils “Super Nova” un “Metta” cīņa, bet pirmdien cīnīsies “Auda” un “Daugavpils”.

Turnīra tabulas galvgalī 26 mačos 64 punktus ir sakrājusi “Valmiera”, 59 punktus – “Riga” un 56 punktus – RFS, bet četrinieku ar 50 punktiem noslēdz “Liepāja”. Piektā ir “Auda” ar 41 punktu, bet sestā – “Daugavpils”, kurai ir 27 punkti, kamēr “Tukums 2000″/”Telms” komandai ir 23 punkti. 18 punkti ir Jūrmalas “Spartaka” komandai, 17 punkti – Salaspils “Super Nova” un 15 punkti – “Metta”.

2022.gada virslīgā spēlē desmit komandas. Virslīgas čempionātā pagājušajā sezonā pirmo reizi kluba pastāvēšanas vēsturē triumfēja RFS, otrajā vietā ierindojās “Valmiera”, bet bronzas godalgas izcīnīja “Liepāja”. Tikmēr iepriekšējo trīs sezonu čempionvienība “Riga” ieņēma ceturto vietu.