Atpakaļ

“Super Nova” futbolisti virslīgas otrajā kārtā uzvar tukumniekus

Salaspils “Super Nova” svētdien “Optibet” Latvijas futbola virslīgas otrās kārtas noslēdzošajā mačā mājās ar rezultātu 2:0 (1:0) uzvarēja “Tukums 2000″/”Telms” vienību.

Sezonas ievadā punktus nav zaudējušas tikai “Audas” un “Liepājas” komandas, kas aizvadījušas attiecīgi divas un vienu spēli.

“Super Nova” komandai vārtu gūšanai vajadzēja vien 45 sekundes, pretuzbrukuma noslēgumā pie atlēkušās bumbas tiekot Jevgēņijam Miņinam, kurš izcēlās ar spēcīgu un precīzu sitienu no tuvas distances. Nedaudz vēlāk bīstamas epizodes bija abos laukuma galos, tikai nedaudz garām vārtiem bumbu sitot mājiniekiem Kristiānam Kaušelim un Oļģerdam Raščevskim, kā arī viesim Armanam Galajam.

Tuvojoties pirmā puslaika beigām, ceļgala savainojuma dēļ mačs noslēdzās vienam no Tukuma komandas vadošajiem spēlētājiem Bogdanam Samoilovam.

Otrā puslaika sākumā viesus no zaudētiem vārtiem glāba vārtsargs Sergejs Vilkovs. Tomēr pēc sekojošā stūra sitiena 50.minūtē 2:0 “Super Nova” labā panāca bijušais tukumnieku spēlētājs Kaušelis. Pēc dažām minūtēm savu meistarību nodemonstrēja arī Vjačeslavs Kudrjavcevs.

Mājinieki sezonu sāka ar zaudējumu pret “Audu” ar 0:2, kamēr Tukuma futbolistiem izdevās izcīnīt uzvaru, ar 1:0 pārspējot “Daugavpils” vienību.

Piektdien otrās kārtas pirmajā mačā “Jelgava” ar 2:1 bija pārāka pār “Daugavpili” un svinēja pirmo uzvaru , bet sestdien “Auda” ar 2:0 uzvarēja “Metta” vienību, “Liepāja” ar 1:0 guva panākumu pār “Valmieru” un Rīgas derbijs starp RFS un “Riga” noslēdzās neizšķirti 1:1.

Šajā sezonā futbola virslīgā spēlē desmit komandas – “Valmiera”, “Riga”, RFS, “Liepāja”, “Auda”, “Daugavpils”, “Tukums 2000″/”Telms”, “Metta”, Salaspils “Super Nova” un jaunpienācēja “Jelgava”.