Atpakaļ

“Grobiņai” piešķir licenci dalībai virslīgā

Latvijas Futbola federācijas (LFF) Klubu licencēšanas pirmās instances padome otrdien lēma par licences piešķiršanu “Grobiņa” klubam dalībai “Optibet” Virslīgas 2024.gada sezonā, ziņo LFF.

Kā zināms, pagājušajā nedēļā licence dalībai sacensībās tika piešķirta deviņiem klubiem, sešiem no kuriem dots termiņš atsevišķu kritēriju pilnīgai izpildei, bet par licences piešķiršanu Grobiņas klubam lēmuma pieņemšana tika atlikta, dodot laiku neatbilstību novēršanai.

Pēc kluba jauniesniegtajiem dokumentiem un saskaņā ar klubu licencēšanas finanšu kritēriju eksperta atzinumu “Grobiņa” ir izpildījusi attiecīgos noteikumu punktus, kā rezultātā padome otrdien lēma par licences piešķiršanu dalībai virslīgā.

Līdz ar to licences dalībai sacensībās saņēmuši visi desmit klubi, kuri pie vietas sacensībās iepriekš bija tikuši, pamatojoties uz sportiskajiem rezultātiem 2023.gada sezonā.

Savukārt licence netika piešķirta virslīgu atstājušajam “Super Nova” klubam, kam iepriekš tika piemērots licences pretendenta statuss.

Grobiņas komanda pagājušajā sezonā pēc spēka otrajā – “Optibet” Nākotnes – līgā ar 66 punktiem 26 spēlēs izcīnīja pirmo vietu un ceļazīmi uz virslīgu.