“1625 Liepāja” gūst pārliecinošu uzvaru

13. novembrī notika 3. kārtas spēles Livonijas hokeja čempionātā.

Svētdienas pirmajā spēlē, kur spēkiem mērojās Svelet Jenoti un Lāči pārsteigumu bija maz. Lai gan pirmajā trešdaļā Lāči vārtus guva pirmie, Svelet ne tikai atspēlējās, bet guva uzvaru ar 3:1. Uzvarētājiem vārtus guva: Lazdāns, Antonovs un Jonelis.

Otrajā spēlē sacentās 1625 Liepāja (Kolumbs) un LSK. 1625 Liepāja spēli iesāka pārliecinoši un veiksmīgi jau trešajā spēles minūtē panākot 3:0. Spēle turpinājās ar 1625 Liepāja pārsvaru, pirmo periodu noslēdzot jau ar četru vārtu deficītu LSK komandai. Turpinājumā LSK vienus vārtus atguva, bet ar to bija par maz, lai cerētu uz panākumu. Otrā perioda vidū 1625 Liepāja vēl divas reizes sagādāja nepatīkamus momentus LSK vārtu priekšā panākot jau 6:1.

Negaidīti, bet pārliecinoša 1625 Liepāja uzvara ierindo uzvarētājus turnīra tabulas pirmajā vietā ar trīs uzvarām trīs spēlēs. Ar trīs punktiem seko LSK. Trešo vietu ieņem Svelet un Bites, kuriem ir pa diviem punktiem, bet turnīra tabulas lejasgalā atrodas Lāči, kuriem ir ieilgusi paaudžu maiņa.