Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Iesūti

Karostniekiem pieci vārti spēlē pret Mārupes SC

13. augusta vakarā FK “Karosta” aizvadīja veiksmīgu mājas spēli pret Mārupes SC komandu. Spītējot tveicīgajam karstumam, spēle noslēdzās ar rezultātu 5:2 par labu karostniekiem.

Spēle pašā sākumā ievirzījās Karostas komandai par labu, jo jau 18.minūtē pirmos vārtus mājinieku labā guva Nauris Dobelis! Drīz pēc tam, 24. minūtē, rezultatīvu sitienu izdarīja Mariss Zīle, iesitot otros vārtus. Neilgi pirms pirmā puslaika noslēguma, sarkano kartīti saņēma Remirs Moseičenko, kas nozīmē, ka turpmāko spēli Karostai nācās aizvadīt mazākumā. Taču neskatoties uz to, ka uz laukuma pietrūka viens no savējiem, puiši pārliecinoši noturēja spēli savās rokās un panāca skaistu uzvaru!

Otrā puslaika sākumā tiesnesis nozīmēja soda sitienu uz Mārupes vārtiem un to veiksmīgi izmantoja FK “Karosta” spēlētājs Valdis Nicis, kuram, starp citu, šie bija jau ceturtie gūtie vārti šosezon! Pirmos vārtus pretinieku komandas labā 57.minūtē guva Mārupes spēlētājs Kirils Zaharovs. Taču prieks par iesisto golu bija īss, jo jau pēc maza brīža precīzu sitienu izdarīja karostnieks Alvis Kristians Naumčiks, panākot 4:1!

Mārupes komandai izdevās vēl viens precīzs sitiens 77. minūtē, panākot rezultātu 4:2, bet spēles noslēgumā, 87. minūtē, tiesnesis nozīmēja vēl vienu soda sitienu uz pretinieka vārtiem, kuru realizēja FK “Karosta” spēlētājs Juris Kučma, noslēdzot spēli ar rezultātu 5:2!

Dzeltenās kartītes šajā spēlē FK “Karostas” sastāvā nopelnīja Alvis Kristians Naumčiks (26`), Jevgeņijs Koršakovs (42`) un Daniels Sērmoliņš (67`), bet Mārupes SC sastāvā – Igors Krasovs (86`).

FK “Karosta” šobrīd turnīra tabulā atrodas 2.vietā ar 18 gūtiem vārtiem un vārtu attiecību 21:13. Komandas rezultatīvākā spēlētāja titulu arī turpmāk saglabā Nauris Dobelis, kura kontā ir 6 gūti vārti!

Paldies visiem atbalstītājiem, kas uz spēli ieradās klātienē! Nākamā spēle notiks 20.augustā, kad FK “Karosta” dosies izbraukumā pie FK “Beitar”.