Atpakaļ

Latvijas čempionāts pludmales volejbolā “DEPO Open 2022” pietur Liepājā

Latvijas pludmales volejbola čempionāta ceturtais posms no 22. līdz 24. jūlijam notiks Liepājas pludmalē. Kamēr daži spēcīgākie Latvijas vīriešu un sieviešu dueti priekšroku dos “Beach Pro Tour” turnīriem, lielākas iespējas kāpt uz goda pjedestāla būs pārējiem pāriem.

Vīriešu konkurencē pieteikts 31 duets, bet sieviešu – 20 pāri. Vīriešiem Artūrs Rinkevičs spēlēs ar Aivaru Svikli, Mihails Samoilovs – ar Ernestu Puškundzi, bet par godalgotām vietām cīnīsies iepriekšējā posmā Cēsīs pirmoreiz sezonā uz goda pjedestāla kāpušie Sandris Andrejevs un Toms Benjavs un duets Matīss Gabdulļins/Mārcis Jirgensons.

Sieviešu duetiem, nepiedaloties Cēsu posma finālistēm, ierindā būs “bronzas spēles” dalībnieces Kristīne Briede un Kitija Martini Ādamsone, kā arī Beāte Liepājniece un Anija Ozoliņa, bet sacensībām pēc dažu posmu izlaišanas pieteicies arī duets Marta Ozoliņa/Luīze Anna Skrastiņa.

Pārstāvēts būs arī viens Igaunijas vīriešu duets.

Sacensības piektdien, plkst. 17.00, sāksies ar kvalifikācijas turnīru. Sestdien, plkst. 9.00, sāksies grupu spēles vīriešu un sieviešu duetiem, bet plkst. 17.00 – pirmā izslēgšanas spēļu kārta. Svētdien diena Liepājā tiks sākta ar ¼ fināliem, kam sekos ½ fināli un cīņas par pirmo un trešo vietu.

“DEPO Open 2022” sezona triju mēnešu garumā ir pludmales volejbola svētki ar labāko Latvijas sportistu līdzdalību. Šosezon Latvijas čempionātā “DEPO Open 2022” pludmales volejbolisti sacenšas piecos posmos un finālā. Visi posmi tiek rīkoti ārpus Rīgas, turpinot aptvert Latvijas reģionus, un visos posmos piedalās kā vīrieši, tā sievietes. Tāpat kā iepriekšējās sezonās, visos posmos, izņemot finālu, kā viesi aicināti piedalīties arī spēlētāji no citām valstīm.

Pirmo gadu par aizraujošu čempionāta norisi palīdz gādāt Latvijas pludmales volejbola čempionāta ģenerālsponsors – veikals “DEPO” ar saukli “Viss, lai darītu!”. Posma norisi atbalsta Liepājas valstpilsēta, kas viesmīlīgi uzņem gan spēlētājus un organizatorus, gan arī atbalstītājus. Tāpat čempionāta norisi atbalsta AS “Būvuzņēmums Restaurators”, “Eco Baltia Vide”, “Lido”, “Eat real” un citi sadarbības partneri.

Ieeja uz visām “DEPO Open 2022” spēlēm ir BEZ MAKSAS. Tāpēc līdzjutēji ir aicināti klātienē izbaudīt augstas klases pludmales volejbola spraigās spēles, piedalīties konkursos, kā arī baudīt labu mūziku un karsējmeiteņu uzstāšanos. Aizraujošākās svētdienas spēles tiks translētas arī TV kanālos “Best4Sport” un LTV7.

Vairāk informācijas par “DEPO Open 2022” turnīriem volejbols.lv/pludmale

Programma

  • Piektdien (22. jūlijs) – no plkst. 17.00 – kvalifikācijas turnīrs
  • Sestdien (23. jūlijs)

no 9.00 – pamatturnīra apakšgrupu spēles

no 17.00 – izslēgšanas spēļu pirmā kārta

  • Svētdien (24. jūlijs)

no 09.00 – ¼ fināli un ½ fināli, tiešraide “Best4Sport TV”

14.00 – spēle par 3. vietu sievietēm, tiešraide LTV7

15.00 – spēle par 3. vietu vīriešiem, tiešraide LTV7

16.00 – fināls sievietēm, tiešraide LTV7

17.00 – fināls vīriešiem, tiešraide LTV7