Latvijas jaunie skeletonisti un monobobslejiste izcīna godalgas jauniešu seriāla sacensībās Lillehammerē

Latvijas jaunie skeletonisti un monobobslejiste aizvadītajā nedēļas nogalē Lillehammerē izcīnīja godalgas sezonas pirmajās jauniešu seriāla sacensībās, vēsta Latvijas Bobsleja un skeletona federācija.

Sestdien skeletonā pārliecinošu uzvaru svinēja Dāvis Valdovskis, kurš bija labākais abos sacensību braucienos, par 0,60 sekundēm apsteidzot vācieti Vincentu Rozenbergu.

Bronzas godalga vēl vienam Latvijas skeletonistam Emīlam Indriksonam, kurš abos braucienos bija labākais startā un līderību saglabāja līdz priekšpēdējam starpfinišam. Sacensībās piedalījās 20 jaunie sportisti

16 dalībnieču konkurencē latviešu skeletoniste Marta Andžāne izcīnīja otro vietu, tikai par sešām simtdaļām zaudējot vācietei Marijai Angererai.

Savukārt Dārtai Nemainei ceturtā vieta, tikai septiņas simtdaļas zaudējot trešajā vietā esošajai spānietei Klarai Asnarai. Laura Lēģere ieņēma 11.vietu.

Tikmēr monobobslejā 13 gadus vecā Amēlija Kotāne desmit dalībnieču konkurencē izcīnīja otro vietu. Par uzvarētāju kļuva dāniete Maja Voigta, bet trijnieku noslēdza amerikāniete Emīlija Bredlija.

Svētdien Lillehammerē bija plānotas vēl vienas skeletona sacensības, bet tās tehnisku iemeslu dēļ tika atceltas. Savukārt monobobslejā Kotāne vēlreiz izcīnīja otro vietu, kvalificējoties janvārī gaidāmajām Jaunatnes spēlēm.