Rolands, Rolanda, Ronalds, Erlends, Lūkass
Iesūti

Latvijas ratiņtenisistiem trīs uzvaras Lietuvas “Open” gandarījuma turnīrā

Latvijas ratiņtenisisti šajā nedēļas nogalē izcīnīja trīs uzvaras Lietuvas “Open” gandarījuma turnīrā, kurā startēja tie sportisti, kuriem nebija tik labas sekmes pamatsacensībās.

Sievietēm trīs ratiņtenisistu konkurencē Žanete Vasaraudze-Gailīte saņēma uzreiz ceļazīmi uz finālu, kurā ar 6-2, 6-2 uzvarēja lietuvieti Agņesku Tolocko.

Vīriešiem turnīra jaunākais dalībnieks Georgijs Savenkovs pirmajā kārtā ar 6-0, 3-6, 6-2 uzvarēja lietuvieti Sigitu Leimontu, bet otrajā ar 2-6, 2-6 piekāpās gandarījuma turnīra pirmajam numuram Jerži Kuļikam no Polijas.

Ervīns Kāpa, kuram gandarījuma turnīrā bija otrais numurs, no pirmās kārtas bija brīvs un otrajā ar 6-0, 6-0 uzvarēja lietuvieti Staņislovu Bogucki, bet pusfinālā ar 3-6, 3-6 tika atzīts igauņa Maita Matasa pārākums. Pirms tam pirmajā kārtā Boguckis ar 6-0, 6-0 bija pārspējis Frici Gustavu Alliku.

Maksims Voroņeckis sacensības sāka no otrās kārtas, kurā ar 3-6, 1-6 piekāpās turnīra ceturtajam numuram, igaunim Urmo Voglam.

Jau ziņots, ka pamatturnīrā vienspēlēs vistālāk, līdz pusfinālam, tika Diāna Ņikiforova.