Latvijas Sieviešu virslīgas čempionātā telpu futbolā „FC Talsi” izcīnījušas augsto 3. vietu

Ir noslēdzies Latvijas Sieviešu virslīgas čempionāts telpu futbolā, un „FC Talsi” izcīnījušas augsto 3. vietu. Sezona ir aizvadīta ļoti labi, jo izcīnīts nebijis panākums.

Grupu turnīrā mūsu komanda ierindojās otrajā vietā un izslēgšanas spēles ceturtdaļfinālā bija jāspēlē pret „SK Babīte”, kas tika uzvarēta tikai pēcspēles soda sitienu sērijā. Tālāk pusfinālā pretiniekos „RFS” (Rīgas futbola skola) komanda, kur interesantā spēlē tika piedzīvots zaudējums ar rezultātu 1:3. Tālāk spēlē par 3. vietu bija jādodas uz Rēzekni, lai cīnītos ar vietējo komandu „Rēzeknes BJSS”. Mūsu meitenes pēc garā ceļa bija ļoti koncentrējušās spēlei un parādīja to arī laukumā, pirmā puslaikā jau panākot 3:0, tālāk Rēzeknes komanda guva vienus vārtus, un mūsu meitenes atbildēja ar diviem. Beigu rezultātā pārliecinoša uzvara ar rezultātu 5:1 un izcīnīta 3. vieta. Finālā tikās divas Rīgas komandas – „RFS” pret „FS Metta”, kur ar rezultātu 2:0 uzvarēja RFS un izcīnīja 1. vietu.

„FC Talsi” komanda: Lindermane Asnāte, Vadjuhina Irina, Silgale Dārta, Šņepste Diāna, Eihvalde Elisa, Pavāre Deina, Mitenberga Sigita, Rukse Alise, Sūniņa Kate, Eņģele Arta, Aleksīna Vanesa, Liepiņa Evelīna. Treneris: Aivars Eņģelis.