Latvijas vienība ieņem 18.vietu pasaules čempionātā orientēšanās sportā sprinta stafetē

Latvijas vienība svētdien Dānijā izcīnīja 18.vietu pasaules čempionātā orientēšanās sportā sprinta stafetē.

Latvijas vienība, kuras sastāvā bija Signe Sirmā, Andris Jubelis, Endijs Titomers un Sandra Grosberga, finišu sasniedza stundā sešās minūtēs un septiņās sekundēs.

Uzvaru izcīnīja Zviedrijas komanda, kas finišēja 58 minūtēs un 39 sekundēs. Otro vietu ieņēma Lielbritānija, bet labāko trijnieku noslēdza Norvēģija.

Komandu stafetē startēja 33 vienības, bet finišu sasniedza 26 no tām.

Pasaules čempionāts Dānijā bija paredzēts jau 2020. gada vasarā, taču Covid-19 pandēmijas dēļ tika pārcelts.

Latviju pasaules čempionātā pārstāv Jubelis, Titomers, Sirmā, Grosberga, Jānis Tamužs un Anna Eleonora Freimane.

Meistarsacīkstes sākās ar sprinta stafeti, kam sekos atpūtas diena. Otrdien tiks aizvadīta izslēgšanas sprinta kvalifikācija un fināli, bet ceturtdien notiks klasiskais individuālais sprints ar kvalifikāciju un finālsacensībām.