Liepājā aizvadītas LTS kausa sezonas noslēguma sacensības jauniešiem

No 16. līdz 18. decembrim LOC Tenisa hallē norisinājās Latvijas Tenisa savienības kausa “Masters” sacensības U12, U14 un U18 vecuma grupām. Liepājniece Paula Gurecka izcīnīja uzvaru U12 vecuma grupā, bet Anna Azarova ieguva 2. vietu U14 vecuma grupā, kamēr Ričards Špaks ieguva 3. vietu U18 vecuma grupā.

Liepājas Tenisa sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja Paula Gurecka U12 vecuma grupā, Gustavs Brižs, Anna Azarova un Elizabete Marta Hamitova U14 vecuma grupā un Ričards Špaks, Didzis Vārna un Karolīna Skābe U18 vecuma grupā. Uz LTS kausa “Masters” sacensībām piedalīties tika uzaicināti tie jaunie tenisisti, kuri visas sezonas garumā LTS kausa posmos uzrādīja vislabākos rezultātus, sezonas noslēgumā kopvērtējumā ierindojoties no 1. līdz 8. vietai. Līdz ar to, katrā vecuma grupā piedalījās pa astoņiem dalībniekiem katrā vecuma grupā.

U12 vecuma grupā zēniem uzvaru izcīnīja Artis Aire (V Tennis Academy), 2. vietu ieguva Jēkabs Stikuts (Ādaži TC), bet 3. vietā ierindojās Jānis Liberts (Ādaži TC).

U12 vecuma grupā meitenēm uzvaru izcīnīja liepājniece Paula Gurecka, 2. vietā ierindojās Marina Markina (TSS Open), bet 3. vietā – Elizabete Ozola (AJ Tennis Academy).

U14 vecuma grupā zēniem uzvaru izcīnīja Armands Aire (V Tennis Academy), 2. vietā ierindojās Ēriks Valeinis (Mārupes TS), bet 3. vietu ieguva Ričards Dzirkals (Ādaži TC), kamēr liepājnieks Gustavs Brižs ieguva 4. vietu.

U14 vecuma grupā meitenēm sacensībās triumfēja Oļesja Demčenkova (Tennis Pro Academy), tikmēr 2. vietu ieguva liepājniece Anna Azarova. 3. vietā ierindojās Viktorija Visočanska (Mārupes TS) aiz sevis 4. vietā atstājot otro liepājnieci – Elizabetu Martu Hamitovu.

U18 vecuma grupā zēniem uzvaru izcīnīja Daniels Tens (ACB TK), 2. vietā ierindojās Artūrs Žagars (Ādaži TC), tikmēr liepājnieks Ričards Špaks izcīnīja bronzas medaļu.

U18 vecuma grupā meitenēm par sacensību uzvarētāju kļuva Sofija Zariņa (Tennis Pro Academy), 2. vietā atstājot Kamillu Černousovu (Centrālais TK), bet 3. vietā ierindojās Laura Ozola (Tennis Pro Academy).

Skatīt: bilžu galerija