Tija, Saiva, Sentis, Santis, Saivis
Iesūti
Atpakaļ

“Liepāja”/LSSS izcīna uzvaru BSBL spēlē

“Liepāja”/LSSS trešdien savā laukumā izcīnīja uzvaru “Betsafe” Baltijas Sieviešu basketbola līgas (BSBL) mačā.

Liepājnieces ar 64:40 (14:9, 16:18, 19:6, 15:7) pārspēja “Rīga Juniores”/LU.

Uzvarētāju labā Raivita Koreņika sakrāja 17 punktus, 12 atlēkušās bumbas un piecas pārtvertas bumbas, Madara Šmite sakrāja 16 punktus un astoņas atlēkušās bumbas, bet Adelīna Urtāne – 11 punktus un 13 atlēkušās bumbas.

Rīdziniecēm Franciska Treiliha guva 11 punktus, bet desmit punktus un deviņas atlēkušās bumbas sakrāja komandas kapteine Šarlote Pētersone.

“Liepāja”/LSSS šosezon uzvarējusi astoņās no 16 spēlēm un ieņem sesto vietu, kamēr “Rīga Juniores”/LU guvušas vienu panākumu 14 cīņās, ieņemot desmito vietu 12 komandu konkurencē.

Lietuvu turnīrā pārstāv Viļņas “Kibirkštis”, Klaipēdas “Neptūnas”, Kauņas “Aistes-LSMU”, Šauļu “Vilmeras” un Klaipēdas “LCC Starptautiskā universitāte”, no Latvijas komandām sacenšas “Rīgas Stradiņa universitāte” (RSU), “Liepāja”/LSSS, “Daugavpils Universitāte” (DU), “Rīga Juniores”/LU un “TTT Rīga”, bet Igauniju turnīrā pārstāv “Audentes” un “TalTech”.

12 komandas līdz marta vidum aizvada divu apļu turnīru. Pirmās vietas ieguvējas kvalificēsies finālčetrinieka turnīram, bet turpmāko septiņu vietas ieguvējas divu spēļu sērijās cīnīsies par trim vietām “Final 4”.

Pagājušajā sezonā par čempionēm kļuva “TTT Rīga” basketbolistes.