Atpakaļ

Liepājā notiks ielu futbola 3 pret 3 turnīrs “Ghetto Football”

29. un 30. jūlijā, Liepājā norisināsies mūzikas festivāls “Summer Sound”, kura laikā ikvienam tiks piedāvāta iespēja piedalīties “Ghetto Football” rīkotajā ielu futbola turnīrā.

Pasākuma aproču īpašniekiem dalība ir par puscenu, bet Liepājas pilsētas un novada iedzīvotājiem – bez maksas.

“Ghetto Football” ielu futbola 3 pret 3 turnīrs norisināsies 30. jūlijā stadiona “Olimpija” stāvlaukumā (Roņu iela 7A, Liepāja). Turnīra norises vieta nav festivāla teritorijā, bet atrodas ļoti tuvu tai.

“Ghetto Football Liepāja” turnīra reģistrācija būs pieejama pasākuma dienā uz vietas no plkst. 11.00 līdz 12.00.

Reģistrēties var ikviens, piesakot savu komandu vienā no sešām vecuma grupu kategorijām – U12/U14/U16/Lady (10 EUR no komandas) vai U19/20+ (20 EUR no komandas).

Turnīra sākums plkst. 12.15 un paredzamais noslēgums plkst. 17.00.

Ghetto Football ir ielu futbola turnīrs, kur uz 15x10m laukuma ar apmalēm vienlaicīgi vienai pret otru spēlē divas komandas ar trim laukuma spēlētājiem katrā komandā. Vienas spēles ilgums 6 minūtes. Komandai tiek garantētas vismaz 5 spēles turnīrā. Minimālais spēlētāju skaits vienā komandā ir 3, maksimālais – 4.

Paralēli 3 pret 3 ielu futbolam, pasākuma dalībniekiem un apmeklētājiem būs iespēja bez maksas izmēģināt dažādas futbola atrakcijās. Vairāk par turnīra norisi, nolikumu un citu informāciju meklē mājaslapā ghetto.lv.

Pasākums notiek ar Liepājas valstspilsētas pašvaldības domes atbalstu.