Atpakaļ

Liepājā un Dienvidkurzemes novadā notiks minirallija, rallijsprinta un ātrumlaivu sacensības

Šajā nedēļas nogalē Liepājā un Dienvidkurzemes novadā notiks minirallija un rallijsprinta sacensības, kas kopumā pulcēs vairāk nekā 160 sportistu ekipāžas no Latvijas un kaimiņvalstīm,  informē pasākuma rīkotāji.

Vienlaikus Liepājā paredzētas arī ātrumlaivu sacensības.

Plkst.13 tiks dots starts minirallijam “Karosta 2022”, kas būs “ERST Finance” kausa izcīņas 4.posms standarta automobiļu grupā.

Sacenību starts un apbalvošana notiks jaunveidotajā Karostas kultūrvietā “Atmodas dārzs”, Atmodas bulvārī 6A.

No plkst.12 “Atmodas dārzs” piedāvās arī plašu atpūtas programmu ar stikla mākslai veltītu izstādi, konkursiem, radošām aktivitātēm, retro auto ekspozīciju un dienas noslēgumā – mūzikas vakaru DJ Jan vadībā.

Minirallija ātrumposmi visas dienas garumā norisināsies Liepājā, Karostā un Dienvidkurzemes novada Cimdeniekos un Vērgales pagastā.

Turpat netālu Karostas kanālā pie Kalpaka tilta norisināsies ātrumlaivu sacensības – Latvijas čempionāta ūdensmotosportā ātrumlaivām 5.posms. Sacensību treniņbraucieni sāksies plkst.10, bet no plkst.12 līdz 16 noritēs sacensības.

Savukārt autosporta līdzjutēju aprindās par Baltijas pērli dēvētajā Vecpilī notiks Latvijas rallijsprinta kausa izcīņas 3.posms “Vecpils 2022”. Sacensību atklāšana un starts pie Vecpils pamatskolas būs plkst.13, bet sacensību noslēgums un apbalvošana – plkst.18.30.

Skatītāju līdzdalība visos sporta un atpūtas pasākumos ir bezmaksas.

Sacensību laikā tiks slēgti atsevišķi ceļu posmi.