Atpakaļ

“Liepājai” pēc Latvijas kausa basketbolā fināla sasniegšanas pievienojas leģionārs

Latvijas basketbola klubs “Liepāja” pirmo reizi trīs sezonu laikā papildināja sastāvu ar leģionāru, komandai pievienojoties ukraiņu spēlētājam Kirilam Marčenko, ceturtdien pavēstīja klubs.

25 gadus vecais aizsargs papildinājis Liepājas komandas rindas uz nenoteiktu laiku.

“Sanācis ir tā, ka vienas nedēļas laikā esam ar smagām traumām uz ilgu laiku zaudējuši gan [Kārli] Žundu, gan [Kristiānu] Šulcu, kā arī [Dāvis] Geks izmantoja atvērtā līguma iespējas, un devās uz Islandi,” situāciju skaidroja kluba galvenais treneris Artūrs Visockis-Rubenis. “Pēdējās spēlēs esam devuši iespēju jaunajiem, kuri arī apliecināja, ka ir gatavi palīdzēt, tomēr iztrūkums ir pārāk liels, un Kirila piesaiste, ļoti ceram, ka dos nedaudz lielākas manevra iespējas.”

Šo sezonu ukrainis sāka Somijas pēc spēka otrās līgas vienībā Loimā “Bisons”, kuras rindās 13 mačos vidēji izcēlās ar 9,4 punktiem, 2,6 atlēkušajām bumbām un 1,7 rezultatīvām piespēlēm.

Iepriekš Marčenko pārstāvējis arī Ukrainas klubus “Odessa” un Južnijas “Himik”.

“Liepāja” Latvijas-Igaunijas Basketbola līgā ar desmit uzvarām un 14 neveiksmēm turnīra tabulā ierindojas desmitajā pozīcijā, kamēr Latvijas basketbola “Užavas” kausa izcīņā liepājniekiem izdevies sasniegt finālu, kurā spēkosies ar “VEF Rīga”.