Atpakaļ

Liepājas amatieru čempionāts telpu futbolā uzņem apgriezienus

Svētdien, 15. janvārī Liepājas Olimpiskajā centrā norisinājās kārtējās Liepājas pilsētas amatieru telpu futbola čempionāta spēles. Visās spēlēs tika novērota saspringta cīņa un nepadošanās līdz spēles beigu signālam.

Kā pirmās laukumā devās B līgas vienības “SLV pluss” un “A.B.A.kompānija/Latiron”. Lai gan abām komandām vairākas izcilas vārtu gūšanas iespējas, spēles rezultāts nemainījās visas cīņas laikā, rezultējoties ar bezvārtu neizšķirtu un pa punktam katrai no komandām.

“FTS Baltic” un “TEM/LVAGROO” cīņa izvērtās īpaši sīva, bet spēles beigu rezultāts 5 – 4 par labu “TEM/LVAGROO”. Jāatzīmē, ka neviena no komandām ilgstoši nebija vadībā visas spēles laikā – komandas nemitīgi apmainījās ar vārtu guvumiem.

B līgas līderi “RT Metāls” savus spēkus mēroja ar līgas pastarīti “Vaiņode/Daiļrade koks”. Lai gan rezultāts 3 – 0 par labu “RT Metāls”, tomēr jāatzīmē arī vaiņodnieku aktīvie uzbrukumi, kas gan nerezultējās ar vārtu gūšanu.

Dienas galvenā spēle tika aizvadīta starp “Medze/BL Serviss” un “Priekule/Ruģi” komandām. Emocijām pārbagātā spēlē, spēles 23.minūtē šķietami pārliecinošā vadībā ar 6 – 2 bija “Priekule/Ruģi” spēlētāji. Līdz spēles beigu signālam bija atlikušas septiņas minūtes un “Medze/BL Serviss” nebija nokāruši galvas – septiņu minūšu laikā gūti četri bezatbildes vārti, kas nozīmēja to, ka, spēlei noslēdzoties rezultāts uz tablo vēstīja 6 – 6. Jāuzteic “Medze/BL Serviss” spēlētājs Jevgeņijs Koršakovs, kas spēles laikā guva trīs vārtus, izceļoties ar pirmo hat-trick šajā sezonā tieši A līgas komandu starpā!

Ar četriem gūtiem vārtiem A līgas rezultatīvāko spēlētāju galvgalī pašlaik atrods Dans Hūns (“FTS Baltic”), kam pa pēdām gan seko trīs vārtus guvušie Valdis Nicis (“FK Nīca/OtankiMill”), Ričards Auznieks un Eduards Egle (abi “Priekule/Ruģi”) un Jevgeņijs Koršakovs (“Medze/BL Serviss”). B līgas rezultatīvākā spēlētāja līderpozīcijās jau divus hat-trick guvušais Roberts Palapis (“Liepaja Beach cafe”), trīs vārti Edijam Roķim (“RT Metāls”), bet pa diviem vārtu guvumiem – Jurim Bučokam, Ruslanam Balikam (abi “RT Metāls”), Imantam Moskovecam (“A.B.A.kompānija/Latiron”) un Jānim Kļaviņam (“FK Zvejnieks”).

Papildus informāciju par turnīra norises aktualitātēm un rezultātiem iespējams saņemt “Liepājas amatieru futbols” Facebook lapā.

Čempionāts tiek rīkots ar Liepājas valstspilsētas atbalstu. Pasākuma atbalstītāji: Barber Shop/Bārs “Blaķene”, Liepājas Olimpiskais Centrs, “WindUp”, Sporta preču veikals “Komanda”, Dizaina mēbeļu izstrādes uzņēmums “CNC Art”, sporta preču veikals “Fans”, Apsardzes firma “G4S”, Ballīšu un pasākumu organizētāji “Izsauc Ballīti”, “Liepājas SUP skola”, “Blue shock race”, ēdināšanas uzņēmums “Liepājas Kebabs” un lāzertags “WindPoligon”.