Atpakaļ

Liepājas dāmu komanda ‘’Amber/Liepāja’’ izcīna vēsturisko 3. vietu čempionātā novusā

Ar pārsteidzoši labiem panākumiem Liepājas dāmu novusa komanda ir noslēgusi Latvijas Republikas komandu čempionātu.

’’Amber/Liepāja’’ šajās sacensībās izcīnīja godpilno 3. vietu, kas komandas vēsturē ir augstākais sasniegums Latvijas mērogā. 28. janvārī noslēdzās Latvijas Republikas komandu sacensības novusā starp sieviešu līgas komandām.

Šajās sacensībās tika aizvadīti divi posmi – Jelgavā un Alsungā, kuros savā starpā cīnījās 8 sieviešu komandas no visas Latvijas. Viena no tām, Liepājas sieviešu komanda – ‘’Amber/Liepāja’’.

Jelgavā tika izspēlētas spēles pret Kuldīgas, Ziemeļkurzemes un Jelgavas komandām. Savukārt, Alsungā liepājniecēm stāvēja priekšā grūta cīņa ar Valmieras, Vaidavas, Rīdzenes un Rīgas Satiksmes komandām. Šo posmu Liepājnieces godam izturēja, piekāpjoties tikai Valmierai.

Līdz ar to, Liepājas dāmu komanda, kura pārstāv Liepājas Senioru Sporta klubu un Liepājas Novusa klubu, uz Liepāju ir atvedusi bronzas medaļas.

Šie sasniegumi bija iespējami pateicoties milzīgajam atbalstam, ko komandai sniedza Liepājas Senioru Sporta klubs un Liepājas novusa klubs, kas atbalsta ar iespēju trenēties novusa spēlē, iespēju piedalīties sacensībās un nest kluba un Liepājas vārdu visā Latvijā!

Komandu pārstāvēja: komandas kapteine Sandra Jaunbrūna, Daina Vicinska, Kitija Brasle-Bērziņa, Lauma Laugale, Diāna Freimane, Rita Robalte.