Atpakaļ

Liepājas pilsētas čempionāta telpu futbolā cīņas tieši pusē

Svētdien, 29.janvārī tika aizvadītas kārtējās Liepājas pilsētas čempionāta telpu futbolā cīņas. Starp četrām spēlēm, kas tika izspēlētas svētdien, divas arī abu līderu savstarpējās tikšanās.

Rīts tika iesākts ar B līgas vienību “SLV Pluss” un “FK Zvejnieks” cīņu. Spēles sākums gan likās miegains, neskatoties pat uz to, ka “FK Zvejnieks” izvirzījās vadībā jau spēles 5.minūtē, bet “SLV Pluss” ar vārtu guvumu atbildēja pirmā puslaika beigu daļā. Spēles otrais nogrieznis likās jau krietni interesantāks – abas komandas apmainījās ar lieliskām vārtu gūšanas iespējām, tomēr spēles rezultāts mainīts netika – spēle noslēdzās ar 1 – 1.

Spēle starp “FTS Baltic” un “FK Blaķene” tika aizvadīta abpusēji interesantā cīņā. Lai gan spēles rezultāts gana pārliecinošs 5 – 0 par labu “FTS Baltic” komandai, jāatzīmē, ka “Blaķene” izveidoja daudz labus vārtu gūšanas momentus, tomēr līdz šim čempionātā komandai ar vārtu gūšanu nav sekmējies.

B līgas līderu cīņa starp “RT Metāls” un “Liepaja Beach cafe” nesa gaidīto sīvo cīņu. Rezultāts, spēlei noslēdzoties gan 3 – 0 “Liepaja Beach cafe” labā, bet visa spēle ar daudziem ļoti labiem momentiem abu komandu izpildījumā un “RT Metāls” nepadošanos līdz pat spēles pēdējam signālam.

Dienas noslēdzošajā spēlē tikās A līgas līdervienības – “Medze/BL Serviss” un “FK Nīca/OtankiMill”. Spēles rezultāts tika atklāts vien 10.minūtē, kad pēc lieliskas nīcenieku saspēles savu komandu vadībā izvirzīja Ivo Skripko. Pēc pirmajiem gūtiem vārtiem, nīcenieki pirmajā puslaikā guva vēl divus vārdus, pirmo spēles daļu noslēdzot ar komfortablu 3 – 0 pārsvaru. Otrajā puslaikā Nīcas pārstāvji savu rezultātu dubultoja, spēles 26.minūtē panākot jau 6 – 0, bet “Medze/BL Serviss” ne mirkli negrasījās padoties – atgūti divi vārti, bet ar to šajā reizē krietni par maz. Spēles beigu rezultāts 6 – 2 par labu “FK Nīca/OtankiMill”

Dans Hūns (“FTS Baltic”) pārliecinoši izvirzījies vadībā rezultatīvāko spēlētāju sarakstā ar 8 gūtiem vārtiem, kas ir vairāk kā puse no visas komandas gūtajiem vārtiem, bet viņam “pa pēdām seko” Mārtiņš Šneiders (Medze/BL Serviss), kā arī Valdis Nicis un Daniels Sērmoliņš (abi – “FK Nīca/OtankiMill”). Jorpojām B līgas rezultatīvāko spēlētāju līderpozīcijās turas Roberts Palapis (“Liepaja Beach cafe”), kurš čempionātā guvis sešus vārtus, viņam pietuvojies komandas biedrs Arvis Aniņš, kuram čempionā. tā četri gūti vārti, bet pa trim vārtiem Edijam Roķim (“RT Metāls”) un Emīlam Urtānam (“FK Zvejnieks”).

Papildus informāciju par turnīra norises aktualitātēm un rezultātiem iespējams saņemt “Liepājas amatieru futbols” facebook lapā.

Čempionāts tiek rīkots ar Liepājas valstspilsētas atbalstu. Pasākuma atbalstītāji: Barber Shop/Bārs “Blaķene”, Liepājas Olimpiskais Centrs, “WindUp”, Sporta preču veikals “Komanda”, Dizaina mēbeļu izstrādes uzņēmums “CNC Art”, sporta preču veikals “Fans”, Apsardzes firma “G4S”, Ballīšu un pasākumu organizētāji “Izsauc Ballīti”, “Liepājas SUP skola”, “Blue shock race”, ēdināšanas uzņēmums “Liepājas Kebabs” un lāzertags “WindPoligon”.