Atpakaļ

“Liepājas” un “Daugavpils” futbolisti aizvada virslīgas pārcelto spēli

Šodien “Liepājas” un “Daugavpils” komandas aizvadīs “Optibet” Latvijas futbola virslīgas pārcelto 22.kārtas spēli.

Mačs stadionā “Daugava” sāksies plkst.17, tiešraidē to translējot kanālam TV4.

Liepājnieki iepriekšējā kārtā izrāva neizšķirtu 2:2 pret “Metta” komandu, toties zaudēja svarīgus punktus cīņā par pirmo trijnieku. Daugavpiliešiem virslīgā ir trīs zaudējumu sērija, kurā iekrāta gūto/zaudēto vārtu bilance 1:11.

Pirmajos divos apļos “Liepāja” savstarpējos mačos uzvarēja ar četru vārtu starpību (5:1 un 4:0). Iepriekšējā mačā ar “hat-trick” izcēlās vēju pilsētas futbolists Lukass Villela.

Turnīra tabulas galvgalī pēc 23 spēlēm ar 57 punktiem ir “Valmiera”, RFS ar 52 punktiem 23 cīņās ieņem otro vietu, bet trešā ar 47 punktiem 22 mačos ir “Riga”. Aiz pirmā trijnieka atrodas “Liepāja” ar 41 punktu 21 spēlē, 23 spēlēs “Auda” ir 38 punkti un “Daugavpilij” – 24 punkti 21 mačā, bet “Tukums 2000″/”Telms” komandai ir 20 punkti 23 dueļos. 14 punkti 22 mačos ir Jūrmalas “Spartaka” un “Metta” rēķinā, kamēr 11 punkti 23 cīņās – “Super Nova” vienībai.

2022.gada virslīgā spēlē desmit komandas. Virslīgas čempionātā pagājušajā sezonā pirmo reizi kluba pastāvēšanas vēsturē triumfēja RFS, otrajā vietā ierindojās “Valmiera”, bet bronzas godalgas izcīnīja “Liepāja”. Tikmēr iepriekšējo trīs sezonu čempionvienība “Riga” ieņēma ceturto vietu.

“Optibet” Nākotnes līgā aizvadītajā sezonā pirmās trīs vietas ieņēma “Auda”, “Tukums 2000″/TSS un “Super Nova” komandas, pievienojoties virslīgas klubiem.

Plānots spēles aizvadīt četros apļos no 11.marta līdz 13.novembrim.