Atpakaļ

Mērsraga meistarsacīkstes šautriņu mešanā

11. februārī Mērsraga sporta zālē notika Mērsraga 2023. gada  meistarsacīkšu šautriņu mešanā otrais posms. Sešpadsmit dalībnieki priekšsacīkstēs noskaidroja labākos astoņus, kuri savā starpā tikās izslēgšanas spēlēs un tālāk noskaidroja posma uzvarētāju. Īpaši jāatzīmē Normunda Purvinska veikums, kurš pirmais turnīrā sasniedza 180 punktus ar trīs šautrām.

Pusfinālā savā starpā tikās Imants Paeglītis un Erlens Mitrofanovs, bet otrajā pārī Māris Ivanāns pret Normundu Purvinski. Veiksmīgāki un meistarīgāki izrādījās Māris un Imants, kuri finālā noskaidroja uzvarētāju, bet cīņā par trešo vietu sacentās Normunds pret Erlenu.  

Otrajā posmā uzvarēja un laurus plūca Imants Paeglītis, otrais – Māris Ivanāns, bet trešajā vietā – Erlens Mitrofanovs.

Sieviešu grupā pirmajā vietā Aija Roļa, otrā – Anita Liepkalne, bet trešajā vietā – Sandija Joņina. 

Kopvērtējumā pēc diviem posmiem vīru grupā pirmais – Māris Ivanāns ar 19 punktiem, otrais – Janeks Dvoreckis ar 12 punktiem, bet trešais – Imants Paeglītis ar 10 punktiem. Dāmu konkurencē pēc diviem posmiem pirmā ar 20 punktiem – Aija Roļa, otrā ar 17 punktiem – Sandija Joņina, bet trešā ar 15 punktiem – Māra Bērziņa.  

Atgādinu, ka nākamais (trešais) posms, kas vienlaicīgi būs arī Mērsraga kausa izcīņa, notiks 11. martā Mērsraga sporta zālē plkst. 10.00. 

Rezultātus skatīt – šeit