Atpakaļ

Mārtiņš Sesks komentēs Power Stage, FIA Eiropas rallija čempionāta ātrumposmu tiešraides

Šajā nedēļas nogalē Kanāriju salās notiek FIA Eiropas rallija čempionāta 2022.gada sezonas trešais posms Rally Islas Canarias, kura ātrumposmu tiešraides translācijas skatāmas TV3 Sport Open, ar pārraižu atkārtojumiem arī citos TV3 Sport, bet rallija izšķirošais “Power Stage” būs skatāms TV6 ēterā. Pie tam, Rally Islas Canarias trīs noslēdzošo ātrumposmu norises komentēs liepājnieks Mārtiņš Sesks, sniedzot skatītājiem profesionāla rallija pilota ieskatu un viedokli par dalībnieku sniegumu un notiekošo ātrumposmos. Rally Islas Canarias “Power Stage” translāciju TV6 ēterā skaties sestdien, plkst. 19.00.

“Rallija specifika ir tā plašā ģeogrāfija, arī Eiropas čempionātā ātrumposma garums reizēm var pārsniegt pat 30 kilometrus. Pie tam, vienlaicīgi notiekot vairākiem ātrumposmiem, rallija norišu translēšana ir krietns izaicinājums. Zinot rallija uzbūves aizkulises, varu tikai uzslavēt TV producentus, kas raduši vēl pirms pāris gadiem neiedomājamus tehniskos risinājumus, kas jau šobrīd Eiropas rallija čempionāta norisēm ļauj sekot līdzi tiešsaistes režīmā, kas pārraidēm piešķir īpašu jaudu! Paldies TV3 Group, kas radusi iespēju savos kanālos translēt visu šo sagatavoto saturu. Īpašu izturību novēlu visiem rallija interesentiem un draugiem, izbaudīt Eiropas rallija čempionāta burvību savos TV ekrānos,” tā RA Events direktors Raimonds Strokšs.

“Sestdien pieredzēšu vēl vienu debiju, šoreiz gan tā būs mazāk sportiska, bet, domājams, ne mazāk dinamiska disciplīna – rallija komentēšana. TV aizkadrā pievienošos ētera personībai Normundam Avotiņam, ar kuru kopā sniegšu komentārus un viedokli par notiekošo Rally Islas Canarias noslēdzošajos trīs ātrumposmos, tai skaitā arī izšķirošajā Power Stage, kas sestdienas vakarpusē būs skatāms TV6 ēterā. Uz sadzirdēšanos!” tā rallija pilots Mārtiņš Sesks.

FIA Eiropas rallija čempionāta piektais posms Rally Liepāja šogad notiks 1.-3.jūlijā, un tā ātrumposmi paredzēti kā Talsu, tā arī Dienvidkurzemes novadā. Rally Liepāja ieejas biļetes iespējams iegādāties rallija oficiālajā interneta vietnē www.lvrally.com.