Gustavs, Gusts, Tālrīts, Saulis
Iesūti
Atpakaļ

Motosportisti un līdzjutēji aicināti uz “Liepājas Kauss 2023”

19. martā Liepājā mototrasē “Lauma” no plkst. 12.00 visas dienas garumā norisināsies sezonas pirmās oficiālās motokrosa sacensības “Liepājas Kauss 2023” ! Piedalīties aicināti lieli un mazi, jauni un veci, profesionāļi un amatieri. Skatītājiem ieeja bez maksas.

“”Liepājas Kauss” būs šīs sezonas pirmās oficiālās motokrosa sacensības. Astoņus gadus Liepājā aicinājām kopā dažādu vecumu un meistarības moto entuziastus un sportistus, lai draudzīgā atmosfērā, bez sacensību radītās spriedzes gūtu braukšanas pieredzi pirms jaunās sacensību sezonas. “Motokrosa karuselis” bija iespēja trasē satikt cīņubiedrus un kopīgi iesildīties pēc garās ziemas pauzes, šogad šis pasākums ir pārtapis jau oficiālās sacensībās un nu jau ar spriedzīti, bet ne mazāku prieku un entuziasmu cīnīsimies plecu pie pleca,” par sacensībām stāsta to organizators, motosportists un motokrosa treneris Lauris Freibergs.

Sacensības noritēs vienu dienu, visas dienas garumā, pirmajiem braucieniem sākoties plkst. 12.00. Piedalīties aicināti visi – jaunākie piloti ar 65 kubikcentimetru (cc) motocikliem, 85 cc, Solo D, Solo C, Solo B, Open klašu braucēji. Būs sportisti no visas Latvijas, kā arī no kaimiņzemēm – Lietuvas un Igaunijas.

Braucienu starplaikos atrakcijas ar balvu fondu arī līdzjutējiem. Nāc, baudi, atbalsti un fano!

Pasākums notiek ar Liepājas pašvaldības atbalstu. Par balvām dalībniekiem rūpēsies Liepājas pašvaldība, Atbalsta: LaMSF, FFF motors , Bistro Trīs sivēni, Blaķene Barbershop, ra.lv, SIA REKU, Battery enerģijas dzērieni, Mežpils alus, MK Būvniecība, RINO group kokmateriāli Liepājā, SIA Komunāltehnika Z, Kurzemes gaļsaimnieks, Baltu Koks, AE Partner, Isover, GIZZO, MOSH, EWod, Ganību Māja, Izsauc Ballīti, VAJARS MAGMUM, BLUE SHOCK RACE, Vītols, LSEZ LIEPĀJA, Kafijas banka, Grobiņas SPMK.