Noslēdzies Liepājas pludmales tenisa līgas 4. posms

2022. gada 21. jūlijā pludmales tenisa laukumos pie LOC Tenisa halles tika aizvadīts Liepājas pludmales tenisa līgas 2022. gada pirmspēdējais, 4. posms, kas šoreiz norisinājās jaukto pāru konkurencē.

Augstākā līmeņa konkurencē uzvaru izcīnīja Artis Zombergs un Paula Anna Vuciņa, bet vidējā līmeņa konkurencē – Sanita Punga un Mihails Kostusevs.

Liepājas pludmales tenisa līgas 4. posms norisinājās jauktajiem pāriem augstākajā un vidējā līmenī. Šoreiz sacensībās piedalījās 40 pāri. Augstākā līmenī savā starpā sacentās 7 pāri, savukārt, vidējā līmenī – 33 pāri.

Augstākā līmeņa konkurencē, tieši tāpat kā 2. posmā, Artis Zombergs ar Paulu Annu Vuciņu neatstāja variantus pārējiem sacensību dalībniekiem, jo izcīnīja tikai uzvaras, tādējādi triumfējot 4. posmā. 2. vietā ierindojās Zane Vilnīte un Ģirts Antonovs, bet 3. vietā – Kaspars Klamers un Baiba Damberga.

Vidējā līmeņa konkurencē sacensību dalībnieki tika sadalīti 8 apakšgrupās, no kurām katrs labākais pāris turpināja sacensties par uzvaru posmā. Līdzīgi kā augstākā līmeņa konkurencē, arī vidējā līmenī, tāpat kā 2. posmā, līdz sacensību finālam aizcīnījās un uzvaru tajā izcīnīja Sanita Punga un Mihails Kostusevs. Taču 4. posmā mainījās 2. un 3. vietu ieguvēji. 2. vietā ierindojās Elza Jānaite un Didzis Vārna, bet 3. vietā – Ričards Špaks un Veronika Jociene.

Liepājas pludmales tenisa līgas noslēdzošais 5. posms tiks aizvadīts 4. augustā, kad savā starpā sacentīsies vīriešu pāri un sieviešu pāri. Vēl joprojām visos sacensību līmeņos tiek saglabāta intriga par Liepājas pludmales tenisa līgas kopvērtējuma uzvarētājiem. Augstākajā līmenī sievietēm, 1. vietu kopvērtējumā pirms pēdējā posma ieņem Paula Anna Vuciņa ar 199 punktiem, bet no viņas tikai par 8 punktiem atpaliek Zane Vilnīte. Tikmēr vīriešu augstākajā līmenī kopvērtējumā 1. vietu ieņem Artis Zombergs ar 199 punktiem, bet 2. vietā ar 196 punktiem atrodas Kaspars Klamers. Vidējā līmenī sievietēm kopvērtējuma vadībā atrodas Sanita Eihmane ar 191 punktu, bet 2. vietā atrodas Aija Kalnīte, kurai ir tikai par vienu punktu mazāk. Vidējā līmenī vīriešiem, ar 190 punktiem kopvērtējuma galvgalī atrodas vienlaicīgi divi konkurenti – Mihails Kostusevs un Guntars Kikučs.

Uz sacensību noslēdzošo posmu var pieteikties līdz 3. augusta plkst. 17.00 vietnē beachtennis.io.

Skatīt: Liepājas pludmales tenisa līgas nolikums

Liepājas pludmales tenisa līgu organizē biedrība “BT Liepāja” ar Liepājas pilsētas atbalstu.